"KONUMUZ SOHBET"GÜZEL ARKADASLARİM 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ SOHBET\"GÜZEL ARKADASLARİM 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,575 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUMUZ SOHBET\"GÜZEL ARKADASLARİM 💞
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba İyi Akşamlar Güzel Arkadaslarım Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Bebisleriniz Nasıl Hamile Olanlar Nasıl Gidiyor Özledim Hepinizi Sohbet Edelim Diye Acdım 💞💞💞🤪🤪🤪
@Asena.ase @Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Agrin💕Zerya @Mariya🌼 @Zeynep23 @Azranurun annesi @🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 @Zeynep41 @Dilek47 @Miniğimin Annesi herkez katilsın 💞💞💞😍
İyiyim canım benim sen nasılsın. Bende çay demledim Zeynep izin verirse içecez 😁

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba İyi Akşamlar Güzel Arkadaslarım Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Bebisleriniz Nasıl Hamile Olanlar Nasıl Gidiyor Özledim Hepinizi Sohbet Edelim Diye Acdım 💞💞💞🤪🤪🤪
@Asena.ase @Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Agrin💕Zerya @Mariya🌼 @Zeynep23 @Azranurun annesi @🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 @Zeynep41 @Dilek47 @Miniğimin Annesi herkez katilsın 💞💞💞😍
Yoğunluktan deliriyommm çayım kaynanaya kaynaya aklını kaybetti ben içmeye fırsat bulamiyom🙄🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar