"KONUMUZ SOHBET""HERKES KATILSIN KİMSE KÜSMESİN BANA 🤣🤣🤣 TOPLU SOHBET GÜLMECE EĞLENCE OLSUN CANLARIM BURASI SOHBET GRUBUMUZ🥰🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ SOHBET\"\"HERKES KATILSIN KİMSE KÜSMESİN BANA 🤣🤣🤣 TOPLU SOHBET GÜLMECE EĞLENCE OLSUN CANLARIM BURASI SOHBET GRUBUMUZ🥰🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,351 kez görüntülenmiş, 1,086 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUMUZ SOHBET\"\"HERKES KATILSIN KİMSE KÜSMESİN BANA 🤣🤣🤣 TOPLU SOHBET GÜLMECE EĞLENCE OLSUN CANLARIM BURASI SOHBET GRUBUMUZ🥰🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anlaştık 😂😂o terlikler bize geri dönmesindex😂😂
Hiç bilmiyorum dönermi döner biz terlikleri atar kaçarız 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah daha iyi etsin inşallah canım benim ♥️😘

Öperim canım benim oda ellerinden öper teyzesi 💝😘 Kayra nasıl iyimi oda

M

Mervem hayırlı olsun canım 🤲 maşallah tesettür çok yakışmış rabbim daim etsin inşallah canım benim 🤲♥️
Amin inşallah teşekkür ederim bitanem 😘

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Güzelliklerim Benim Herkez Katılsın İsim Yazmadim Sonra Küsüyorsunuz Bana🤣🤣🤣🤭 Burası Sohbet Gurumuz HOŞGELDİNİZ🙏🏻🙏🏻🥰
İyilik canım çok şükür ipek hanım o kadar yaramaz olmuş ki bırakmıyor hiç bir işe elimi süreyim çok yaramaz bir kızım var öyle uğraşıyoruz işte ne yapalım ❤️ sizler nasılsınız kızlar ne yapıyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.