"KONUMUZ SOHBET""HERKES KATILSIN KİMSE KÜSMESİN BANA 🤣🤣🤣 TOPLU SOHBET GÜLMECE EĞLENCE OLSUN CANLARIM BURASI SOHBET GRUBUMUZ🥰🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ SOHBET\"\"HERKES KATILSIN KİMSE KÜSMESİN BANA 🤣🤣🤣 TOPLU SOHBET GÜLMECE EĞLENCE OLSUN CANLARIM BURASI SOHBET GRUBUMUZ🥰🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,347 kez görüntülenmiş, 1,086 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUMUZ SOHBET\"\"HERKES KATILSIN KİMSE KÜSMESİN BANA 🤣🤣🤣 TOPLU SOHBET GÜLMECE EĞLENCE OLSUN CANLARIM BURASI SOHBET GRUBUMUZ🥰🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hoşbulduk canım iyiyim çok şükür sen nasılsın Kayra bebişimiz nasıl çok iyidir inşallah
Allah'a şükür iyiyim canım yemekleri yaptım Kayrayi uyuttum telefonu elime aldım öyle geziniyorum Kayra da dün biraz huysyzdu gece filsn ama şükür şuan iyi canım 💫

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İyi Rabbim hep iyi etsin inşallah. Maşallah hamaratlığın ön planda yemekler yapıldı😊
Teşekkür ederim kuzum valla mecbur yoksa diğer türlü Kayra asla izin vermiyor düşün tarhana çorbası yaptım ilk beyfendi tadına baktı 😂😂yoksa asla durmuyor yemek yaptığımı anlıyor gibi hozler hep mutfakta tezgahta dolaşıyor 😂😂

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kuzum valla mecbur yoksa diğer türlü Kayra asla izin vermiyor düşün tarhana çorbası yaptım ilk beyfendi tadına baktı 😂😂yoksa asla durmuyor yemek yaptığımı anlıyor gibi hozler hep mutfakta tezgahta dolaşıyor 😂😂
Ayyy maşallah maşallah kuzucuğa .mecbur bacım anneler hep öyle sürekli her işini erkenden yapmalı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ay yok demetim 😂 Allah göstermesin ben sadece yalancı sancı veriyor ya beyfendi gelmek istiyor sanırım diye şaka yaptım korkma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy maşallah maşallah kuzucuğa .mecbur bacım anneler hep öyle sürekli her işini erkenden yapmalı
Aynen öyle kuzum sen daha iyi oldun demi yani toparlwdin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar