Sorum var Konumuz uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Konumuz uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz uyku
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yanlış anlamayın sakın beni ama uyku düzeni yapmalısınız ben 3 aylıkken başladım ve maşallah öylede gitti benim kızım 10 aylık geceleri 11-12 dedin mi yatar kesinlikle saatini kaçırmaz ben yatırmasam farz sayalım kızım o saate yatar ondan sonra gece 3 de kalkar ama öyle hepten değil gözü kapalı şekilde suyunu mamasını içer emziği verdimmi kendi kendine tekrar uyur ondan sonraki bırdaha saat 6 yada 7 de bırdaha suyunu mamasını içer bırdaha uyu saat 9 yada 10 gibi bazen 11 gibi hele ki o gece yıkanmışsa öğlene kadar uyur demem o ki kızlar uyku düzeni yapmalısınız 😊

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım yardımcımiz olsun canım ne diyeyim valla benim oğlum 6 aylık seninki gene büyükmus canım aslında uyku düzeni olmasi gerekir
Yok bı düzene giremedi o girene kadar ben benden bittim artık Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor ne yapacaz bilmem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah düzene girer kuzum ♥️🤲🏻
İnşallah hulyacim okadar istiyorum ki bı bilsen

Valla bende senin gibiyim kafayı yiyecem iki saattir uyutmaya çalışıyorum uyumuyor bir ılık banyo yaptır belki mayişip uyut
onuda denedim bı bakiyosun uyuyo bı bakiyosun direniyo kafayı yememek elde degil zaten

Valla bende senin gibiyim kafayı yiyecem iki saattir uyutmaya çalışıyorum uyumuyor bir ılık banyo yaptır belki mayişip uyut
onuda denedim bı bakiyosun uyuyo bı bakiyosun direniyo kafayı yememek elde degil zaten
A
Al bendende o kadar 😒ne yaocaz biz böyle
Bı bilsem canım ne yapabileceğimizi delirmemek elde değil eşim gelse anında sepetlicem ona 🤭🤭oda isde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yok bı düzene giremedi o girene kadar ben benden bittim artık Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor ne yapacaz bilmem

Amin kuzum amin inşallah

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
A
Al bendende o kadar 😒ne yaocaz biz böyle
Bı bilsem canım ne yapabileceğimizi delirmemek elde değil eşim gelse anında sepetlicem ona 🤭🤭oda isde

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yanlış anlamayın sakın beni ama uyku düzeni yapmalısınız ben 3 aylıkken başladım ve maşallah öylede gitti benim kızım 10 aylık geceleri 11-12 dedin mi yatar kesinlikle saatini kaçırmaz ben yatırmasam farz sayalım kızım o saate yatar ondan sonra gece 3 de kalkar ama öyle hepten değil gözü kapalı şekilde suyunu mamasını içer emziği verdimmi kendi kendine tekrar uyur ondan sonraki bırdaha saat 6 yada 7 de bırdaha suyunu mamasını içer bırdaha uyu saat 9 yada 10 gibi bazen 11 gibi hele ki o gece yıkanmışsa öğlene kadar uyur demem o ki kızlar uyku düzeni yapmalısınız 😊
Biliyorum canım ama her bebeğe göre değil belki de ben çok denedim uyku düzenini ama benim oğlanda öyle bı inat varki kendini geriye uyumuyaci zamann ne güzel sen yapabilmisn maşallah kuzuya nazar degmesin

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum canım ama her bebeğe göre değil belki de ben çok denedim uyku düzenini ama benim oğlanda öyle bı inat varki kendini geriye uyumuyaci zamann ne güzel sen yapabilmisn maşallah kuzuya nazar degmesin
Amin teyzesi teşekkür ederiz valla bende çok zorlandım o inat ettikçe bende inat ettim emin ol yeri geldi onunla beraber oturup ağladım geceleri ama pes etmedim o inat ben inat anne sözü geçti sanada tavsiye ederim balım yine senin kararın 🙏🥰

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Amin teyzesi teşekkür ederiz valla bende çok zorlandım o inat ettikçe bende inat ettim emin ol yeri geldi onunla beraber oturup ağladım geceleri ama pes etmedim o inat ben inat anne sözü geçti sanada tavsiye ederim balım yine senin kararın 🙏🥰
Sağolasın canım bidaha denerim ara ara deniyorum zaten bazen onun inadı bizi basdirinca artık sinirlenip bırakıyoruz bizde belkide pes etmemek lazım ama isde insanız ne yapalim

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Sağolasın canım bidaha denerim ara ara deniyorum zaten bazen onun inadı bizi basdirinca artık sinirlenip bırakıyoruz bizde belkide pes etmemek lazım ama isde insanız ne yapalim
Haklısın bende çok sabırsız insanimdir anne söz konusu onun rahatlığı benim rahatlığım olunca ben ondan daha çok direndim inşallah senin bebişin de annesine yenik düşer 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anne adayları arkadaşlarım herkesin Ramazanı mübarek olsun rabbim herkesin ibadetlerini kabul ve makbul etsin inşallah 10 aylık oğlumda uyku problemi var nerdeyse dogdundan beri artık gercekden kafayı siyirmak üzereyim gece çok sık uyaniyo gündüz maksimum bır saat uykusu var ne yapacağımı sasirdim bide şimdi mübarek ramazan ayı hiç dinlenemiyorum namaz kuran hakgetire beş dk durduğu yok benim gibi olan varsa bı öneri veeebilirmi
Aminn canım. Hayırlı ramazanlar🙏 bebişin uykusu için akşam 8-9 dan sonra beslememeye dikkat et uyutmaya başlamadan 20 dk önce emzirmeyi bitir. Uyuyacagı yer full karanlık etrafta uyaran hiç birşey olmayacak nasıl uykuya daliyorsa o rutini uygula uyandığında da ses ışık olmasın tekrar rutinini uygula ve uyut bu şekilde dene birde. Bu aylarda dişten de sık uyanırlar. Oda ısısı sıcaksa üstü kalınsa da uyanır

Tüm sayfalar yüklendi.