Sorum var Konumuz uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Konumuz uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz uyku
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Aminn canım. Hayırlı ramazanlar🙏 bebişin uykusu için akşam 8-9 dan sonra beslememeye dikkat et uyutmaya başlamadan 20 dk önce emzirmeyi bitir. Uyuyacagı yer full karanlık etrafta uyaran hiç birşey olmayacak nasıl uykuya daliyorsa o rutini uygula uyandığında da ses ışık olmasın tekrar rutinini uygula ve uyut bu şekilde dene birde. Bu aylarda dişten de sık uyanırlar. Oda ısısı sıcaksa üstü kalınsa da uyanır
Emmeyi beş aylıkken birakdi kuzum ek gıda ve mama veriyorum oda geceleri uyaniyo zaten evet dislerimiz birden geldi şimdi iki tane daha geliyo sanırım ustude kalın değil sıcağı pek sevmiyoruz zaten

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İnşallah hulyacim okadar istiyorum ki bı bilsen

onuda denedim bı bakiyosun uyuyo bı bakiyosun direniyo kafayı yememek elde degil zaten

Bı bilsem canım ne yapabileceğimizi delirmemek elde değil eşim gelse anında sepetlicem ona 🤭🤭oda isde
Aynen ya Allah yardımcımız olsun canım 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Emmeyi beş aylıkken birakdi kuzum ek gıda ve mama veriyorum oda geceleri uyaniyo zaten evet dislerimiz birden geldi şimdi iki tane daha geliyo sanırım ustude kalın değil sıcağı pek sevmiyoruz zaten
O zman dişten huzursuz ağrısı olduğu için uyaniyordur canım bir süre böyle devam eder sonra gündüz uyku suresi kısalacak gece uzayacak

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Yapilmiyoki canım o 45 dkya ne yapabiliriz dinlenelimmi yemekmi yapalım temizlikmi benimki erkek çocuğu ama eşkiya gibi bişey bı bebek kıçının üstünden iki dk oturmazmi afedersin ama yok enerjisi tavan okadar yorgunluğa yat uyu dinlen ne beni dinlendiriyo ne kendini sagolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bilsem bacım vallahi gözlerimin ici yaniyo artikk uykusuzluktan dün gece 4de bı uyandı hadi dedim mamasını yer gene uyur nerde imsak oldu anca uyudu
Aynen valla bi bakıyom yemek yapıyom yemeği bırakmışım çamaşır seriyorum çamaşır yarıda kalmış bulaşık yıkıyom vallahi rezillik 😅😅😅 benim oğlanda aşırı hareketli oturmak istiyo sürekli dönüyo uyku zaten yok sürekli kucak çok yoruldum gerçekten ama büyücek inşallah çabuk büyür 😅😅

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Amin teyzesi teşekkür ederiz valla bende çok zorlandım o inat ettikçe bende inat ettim emin ol yeri geldi onunla beraber oturup ağladım geceleri ama pes etmedim o inat ben inat anne sözü geçti sanada tavsiye ederim balım yine senin kararın 🙏🥰
İnat ettim lafından kastın ne canım ben bilsem ki karnı tok altı kuru bırakıyorum beşiğe o huysuzlaştikca sallıyorum sen ne yaptın uyku eğitimi için

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
İnat ettim lafından kastın ne canım ben bilsem ki karnı tok altı kuru bırakıyorum beşiğe o huysuzlaştikca sallıyorum sen ne yaptın uyku eğitimi için
İnat ettim derken kızım düzensiz saatlerde uyumak isterdi bense duzen yapıp belirli bi saatlerde uyuttum ilk baslarda zorlandım ama sonra alıştı çok birşey yapmaya gerek yok zaten karnı tok olunca altı kuru olunca bide kendisini çok yordugun zaman hemen yatiyolar ben kızımı kucaktan indirmezdim sürekli oynayıp onu yorardim 😂

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yanlış anlamayın sakın beni ama uyku düzeni yapmalısınız ben 3 aylıkken başladım ve maşallah öylede gitti benim kızım 10 aylık geceleri 11-12 dedin mi yatar kesinlikle saatini kaçırmaz ben yatırmasam farz sayalım kızım o saate yatar ondan sonra gece 3 de kalkar ama öyle hepten değil gözü kapalı şekilde suyunu mamasını içer emziği verdimmi kendi kendine tekrar uyur ondan sonraki bırdaha saat 6 yada 7 de bırdaha suyunu mamasını içer bırdaha uyu saat 9 yada 10 gibi bazen 11 gibi hele ki o gece yıkanmışsa öğlene kadar uyur demem o ki kızlar uyku düzeni yapmalısınız 😊
Kızlar yanlış anlamayın sakın beni ama uyku düzeni yapmalısınız ben 3 aylıkken başladım ve maşallah öylede gitti benim kızım 10 aylık geceleri 11-12 dedin mi yatar kesinlikle saatini kaçırmaz ben yatırmasam farz sayalım kızım o saate yatar ondan sonra gece 3 de kalkar ama öyle hepten değil gözü kapalı şekilde suyunu mamasını içer emziği verdimmi kendi kendine tekrar uyur ondan sonraki bırdaha saat 6 yada 7 de bırdaha suyunu mamasını içer bırdaha uyu saat 9 yada 10 gibi bazen 11 gibi hele ki o gece yıkanmışsa öğlene kadar uyur demem o ki kızlar uyku düzeni yapmalısınız 😊
Ah canim benim bebekten bebege degisiyor ne kadar uyku duzeni uygularsan uygula bazen dunyadaki butun uyku tekniklerini uygularsin genede uyumaz biraz sans isi benim kizim ilk 4 ay tipki senin bebegin gibi guzel uyuyoda 5 aya girdi bozuldu naptiysam eskisi gibi olmadi simdi 9 bucuk aylik genelde bebekler buyudukce uykulari duzene girer brnimki tam tersi buyudukce bozuldu oglumda 5 bucuk yasinda oda hala duzgun uyuyamiyo sanirim biraz genetik bi durum baska aciklamasi olamaz

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ah canim benim bebekten bebege degisiyor ne kadar uyku duzeni uygularsan uygula bazen dunyadaki butun uyku tekniklerini uygularsin genede uyumaz biraz sans isi benim kizim ilk 4 ay tipki senin bebegin gibi guzel uyuyoda 5 aya girdi bozuldu naptiysam eskisi gibi olmadi simdi 9 bucuk aylik genelde bebekler buyudukce uykulari duzene girer brnimki tam tersi buyudukce bozuldu oglumda 5 bucuk yasinda oda hala duzgun uyuyamiyo sanirim biraz genetik bi durum baska aciklamasi olamaz
Katılıyorum tabikide canım bebekten bebeğe göre değişiklik gösterebilir :)

Tüm sayfalar yüklendi.