Konumuz “Uyku”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “Uyku” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,678 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz “Uyku”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canm evleri yan tarafımızda eşiyle gelince saatlerce oturur biz baya içli dışlıyız artık birşy demiyor annemde 😆
Eskiden bizde öyleydik varya… araya bazıladı dedikodu yalan soktuktan sonra herkesten soğudum 😂😂en iyisi kendi ailem diyorum hatta eşimle olan hayatıma o kadar alışmışım ki insanlar kalabalık kalabalık gelince sinirleniyorum sessiz sakin ne bileyim daha iyi sanki

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Eskiden bizde öyleydik varya… araya bazıladı dedikodu yalan soktuktan sonra herkesten soğudum 😂😂en iyisi kendi ailem diyorum hatta eşimle olan hayatıma o kadar alışmışım ki insanlar kalabalık kalabalık gelince sinirleniyorum sessiz sakin ne bileyim daha iyi sanki
Aynen bende öyle hep istiyorum annem babam çocuklar olalım bayrama abimler gelecek ailecek onlar bile gözümde büyüyor hep beraber olmak çok güzel ama çok yorucu oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen bende öyle hep istiyorum annem babam çocuklar olalım bayrama abimler gelecek ailecek onlar bile gözümde büyüyor hep beraber olmak çok güzel ama çok yorucu oluyor
Aynen baharın ya 🤦🏻‍♀️eşim yanıma gelince samsuna gideceğiz sanırım orada bile kimsede kalmayacağım 😂😂eşime otele gidelim dedim

Tüm sayfalar yüklendi.