Konumuz "Yemek ve Acilll"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"Yemek ve Acilll\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,654 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz \"Yemek ve Acilll\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Seninde kandilin mübarek olsun kuzum (Fırında Tavuk Pirinnc Pilavı Yayla Çorbasi salata kadayıf tatlısı olabilir
Karnıyarık piirinc pilavı cacık tatlı yanına mercimek çorbası
Beşamel soslu fırında makarna patates püresi olabilir ornek olarak tabi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim gönlünüzden geçeni ve ettiğiniz duaları hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ve bu akşam misafirim gelecek ama kafam da hala bir menü otutturamadim sizce ne yapmalıyım fikirleri alayım . Hepiniz öpüldünüz Kayra bey tarafından 😘😍
Sulu köfte pilav ortaya bir börek yap iki çeşit meze olur mercimek çorbası yap yani alternatif çok tatlı tiramisu yap pratik hızlı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar öncelikle hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim gönlünüzden geçeni ve ettiğiniz duaları hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ve bu akşam misafirim gelecek ama kafam da hala bir menü otutturamadim sizce ne yapmalıyım fikirleri alayım . Hepiniz öpüldünüz Kayra bey tarafından 😘😍
Hayırlı kandiller kuzum 🙏🥰
Tandır çorbası
Yufkadan bohça kebabı+ patates püresi ya da pilav
Taze fasülye istersen
Mevsim salata
Havuç kabak tarator
Tatlı da revani
Bu menüyü kendi misafirime yapmıştım kuzum 🥰

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Güzel fikri ama aynı misafir ilk kez geldiğinde mercimek yapmıştım 😂😂. Başka bir fikrin var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı kandiller kuzum 🙏🥰
Tandır çorbası
Yufkadan bohça kebabı+ patates püresi ya da pilav
Taze fasülye istersen
Mevsim salata
Havuç kabak tarator
Tatlı da revani
Bu menüyü kendi misafirime yapmıştım kuzum 🥰
Güzel fikri ama aynı misafir ilk kez geldiğinde mercimek yapmıştım 😂😂. Başka bir fikrin var mı kuzum

Güzel fikri ama aynı misafir ilk kez geldiğinde mercimek yapmıştım 😂😂. Başka bir fikrin var mı kuzum
Sebze çorbası yap o zaman canım çok lezzetli bir çorba 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Terbiyeli Sebze Çorbası Tarifi (videolu) https://www.nefisyemektarifleri.com/terbiyeli-sebze-corbasi-tarifi/

Bu çorbayı yap pişman olmazsın 🥰🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.