Konumuz "Yemek ve Acilll"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"Yemek ve Acilll\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,651 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz \"Yemek ve Acilll\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar öncelikle hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim gönlünüzden geçeni ve ettiğiniz duaları hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ve bu akşam misafirim gelecek ama kafam da hala bir menü otutturamadim sizce ne yapmalıyım fikirleri alayım . Hepiniz öpüldünüz Kayra bey tarafından 😘😍

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar öncelikle hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim gönlünüzden geçeni ve ettiğiniz duaları hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ve bu akşam misafirim gelecek ama kafam da hala bir menü otutturamadim sizce ne yapmalıyım fikirleri alayım . Hepiniz öpüldünüz Kayra bey tarafından 😘😍
Seninde kendilini kutlarim😊 turk yemeklerni fazla bilmiyorum 🙈 kayramida seninde yanaklarindan opuyorim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Hayırlı kandiller canım benim
Fırın tavuk incik + patates
Pirinç pilavı
Mercimek çorbası / salçadan domates çorbası
Yoğurtlu biber patlıcan kızartması
Tatlıyı da hazır al fırınlar boşuna mı var kız 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Seninde hayırlı kandillerin olsun bitanem😘 karnıyarık, pirinç pilavı, cacık, salata yapabilirsin
Fırında tavuk, pirinç pilavı, domates çorbası, salata
Fırında sebzeli köfte, pirinç pilavı, yayla çorbası, salata
Tatlı olarakta şekerpare favorim 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Seninde hayırlı kandillerin olsun bitanem😘 karnıyarık, pirinç pilavı, cacık, salata yapabilirsin
Fırında tavuk, pirinç pilavı, domates çorbası, salata
Fırında sebzeli köfte, pirinç pilavı, yayla çorbası, salata
Tatlı olarakta şekerpare favorim 😅
Aamaaa son patlıcanları dün yedim karnıyarık pirinç pilavı ve cacık ile beraber 😂😂

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı kandiller canim😊 bizde kayra beyi bal yanaklarından öpüyoruz 😘😘
Mercimek çorbası
Fırında köfte patates yada islim kebabı
Pirinç pilavı
Salata

Tüm sayfalar yüklendi.