Konumuz "Yemek ve Acilll"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"Yemek ve Acilll\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,656 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz \"Yemek ve Acilll\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kızlar öncelikle hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim gönlünüzden geçeni ve ettiğiniz duaları hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ve bu akşam misafirim gelecek ama kafam da hala bir menü otutturamadim sizce ne yapmalıyım fikirleri alayım . Hepiniz öpüldünüz Kayra bey tarafından 😘😍
Hayırlı kandiller kuşummm😍
Fırında tavuk patates , pirinç pilavi ev yapımı domates çorbası + tatli olarak kedi dili tatlısı güzel gider
- tavuklu Pirinç pilavı , etli taze fasulye salata + tatlı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahaha yemeğe kalmadılar gittiler 😂😂neyse bugünde yirttii😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım

Tarif için teşekkür ederim iyi oldu attığın bir de onu arayacaktum 😂😂😍
Tatlı olarak Kayra bey yeter onlara 😂

Kızlar öncelikle hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim gönlünüzden geçeni ve ettiğiniz duaları hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ve bu akşam misafirim gelecek ama kafam da hala bir menü otutturamadim sizce ne yapmalıyım fikirleri alayım . Hepiniz öpüldünüz Kayra bey tarafından 😘😍
Hayırlı kandiller cmm bnmm bizde küçük beyi optuk 🧿💫🤗🤗🐣🐣bence fırında güvenç bulgur pilavı yeşil mercimek li salata turşu yogurt

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben olsam karnıyarık pilav mercimek çorbası cacık falan yaparım bide yanına güzel bir revani off canım cekti revani hatta haşhaşlı revani 😅🤦🤦

Hayırlı Kandiller ve hayırlı cumalar bu arada 💜💜
O menüyü dün yaptım kuşum 😂😂

Tatlı olarak Kayra bey yeter onlara 😂
Ajahah bencede

Hayırlı kandiller cmm bnmm bizde küçük beyi optuk 🧿💫🤗🤗🐣🐣bence fırında güvenç bulgur pilavı yeşil mercimek li salata turşu yogurt
Sağol canım benim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sulu köfte pilav ortaya bir börek yap iki çeşit meze olur mercimek çorbası yap yani alternatif çok tatlı tiramisu yap pratik hızlı

Ahahahah valla fırına kabaklı patates yemeği attım 😂😂. Birazdan patatestt haslayacam 😂😂.. ve sanırım sebzeli çorba yapacam bir de kek yeter bee😂😂

Hee pilavı unuttum sorry😂😂
Patates 🤣💞💞Ayşenur kendine yaptı bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Seninde kandilin mübarek olsun canım
Şahsen ben misafirlerim geldiği zaman fırında köfteli patates yemeği yapıyorum yanıda pirinç pilavı cacık ve tavuk çorbası

Tüm sayfalar yüklendi.