Sorum var Konumuz🧕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Konumuz🧕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,660 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz🧕
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben kapanmak isdiyorum cocuklugdan isdiyordum nasib olmadi simdide cok isdiyorum esimde kapanmami isdiyor amma.kaynanam kapanma aysu senden korkacak diyor bebegin seni tanimayacak fln gibu laflar ediyor kapanmami aysu korkar diye isdemiyormus🤦‍♀️
Saçma hiçte korkmaz zamanla alışır hatta sen dışarı çıkarken Eşarp yapınca heyecanların dışarı çıkacağını anlar . Mesela Kayra evde beni hep açık görüyor.. kafama eşarp takınca hemen hetcanlanip gülüyor daha şuana kadar bir sıkıntı olmadı canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Saçma hiçte korkmaz zamanla alışır hatta sen dışarı çıkarken Eşarp yapınca heyecanların dışarı çıkacağını anlar . Mesela Kayra evde beni hep açık görüyor.. kafama eşarp takınca hemen hetcanlanip gülüyor daha şuana kadar bir sıkıntı olmadı canım
Bende sacma bulyorum.kannanamin fikriini bir sizlere sorayim dedim yani aysu simdiden alisa daha iyi olur sonradan takarsam alismasi zor olur belki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende sacma bulyorum.kannanamin fikriini bir sizlere sorayim dedim yani aysu simdiden alisa daha iyi olur sonradan takarsam alismasi zor olur belki
Hiç bir zaman zor olmaz canım emin ol . Çocuk annesini yabancilamaz seni sesinden kokundan tanıyor zaten minik. Sen evde bir zaman yazma tak gözü alissin miniğin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aayy beni anlattin benim kizlarimda oyle birde diyor anne bende geliyommm anlar disari cikacagimi 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tamam.canim namaz kilarkende takiyorum amma goruyor hic sknti yasamadik
Sorun olmaz kzuum sen tak hem kimseden rıza almak zorunda değilsin eşarp için Rabbimin farz kıldığı bir şey onun için kapanırken sana şu olur bu olur diyenler kulak asma . Allah'ım daim eylesin inşallah 🤲🏻

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kizlar ben kapanmak isdiyorum cocuklugdan isdiyordum nasib olmadi simdide cok isdiyorum esimde kapanmami isdiyor amma.kaynanam kapanma aysu senden korkacak diyor bebegin seni tanimayacak fln gibu laflar ediyor kapanmami aysu korkar diye isdemiyormus🤦‍♀️
Sen aldirma kaynanana ya oyle birseymi var sen allah icin kapaniyorsan ona ne bu bir gerekçemi kapanmamak icin öteki dünyada allah sorduğunda benim kizim korkmasin diye kapnmadimmi diyeceksin 😒

Tüm sayfalar yüklendi.