Konumuz"enfeksiyon"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"enfeksiyon\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,428 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konumuz\"enfeksiyon\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazılarımız biliyor 2 gündür filan sıtma tuttu baya hastaydım bugun sol göğüsüm kıpkırmızı ve az önce duştan çıktım kayrayı emzirmeden biraz sağayım dedim göğüsümü komple enfeksiyon aktı hala da geliyor ne yapacam ben şimdi 🤦🏻‍♀️
Çok geçmiş olsun canım yıllarca hep ve sık yaşarım bende bu durumu bol bol emzirmen gerekiyor sertliğin ve acının geçmesi için dar sütyen ve kıyafetler giyme birde hep sıcak kompres uygula geçer inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bazılarımız biliyor 2 gündür filan sıtma tuttu baya hastaydım bugun sol göğüsüm kıpkırmızı ve az önce duştan çıktım kayrayı emzirmeden biraz sağayım dedim göğüsümü komple enfeksiyon aktı hala da geliyor ne yapacam ben şimdi 🤦🏻‍♀️
Yaaaa kuzum gecmis olsun doktara git bekleme enfeksiyon dan eminsen kayrayida emzirme suanlik bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bence başka hastaneye git ben bademcik şişesinden duramadım öyle böyle değil antibiyotik verdi içtim emzirebilrsin dedi. Sen de akıyorsa git canım emzirme kayrayı bence
Perşembe gidecem canım eşim o gün izinli. Bakalım ne diyecek doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım yıllarca hep ve sık yaşarım bende bu durumu bol bol emzirmen gerekiyor sertliğin ve acının geçmesi için dar sütyen ve kıyafetler giyme birde hep sıcak kompres uygula geçer inşallah
Tamam canım bende dün hem @Zeynep23 hemde dayımın eşi ile konuştum yengemde ayno sorunu yaşadı doktor onada sık sık emzir demiş sabaha kadar sadece o göğüsün verdim ilk 2 3 kex sağdım sonra Kayra ya verdim inşallah geçer 🤲🏻

Yaaaa kuzum gecmis olsun doktara git bekleme enfeksiyon dan eminsen kayrayida emzirme suanlik bence
Kuzum emzirmez yada sağmaz isem daha kötü olabilirmiş. 🥺🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Perşembe gidecem canım eşim o gün izinli. Bakalım ne diyecek doktor

Tamam canım bende dün hem @Zeynep23 hemde dayımın eşi ile konuştum yengemde ayno sorunu yaşadı doktor onada sık sık emzir demiş sabaha kadar sadece o göğüsün verdim ilk 2 3 kex sağdım sonra Kayra ya verdim inşallah geçer 🤲🏻

Kuzum emzirmez yada sağmaz isem daha kötü olabilirmiş. 🥺🥺
Tuhh ya gittinmi doktora

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar