Konumuz"enfeksiyon"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"enfeksiyon\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,430 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konumuz\"enfeksiyon\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet🥺🥺hemde dokununca çok acıyor
Canim bizde Kürtçe ona muu girdi diyorlar üşütünce olur , bende Ali'yi emzirirken olmuştu dokunamiyordum bile, biliyor musun eski usul yaşlı nenelerimizin yaptığı gibi göğsünü korkutman gerek
benimki öyle iyileşti onu yapamıyor san , toz şekere limon sık göğsüne sür ve sıcak tut bir kaç saat beklesin sonra sıcak suyla yıka geçer inşallah 🤲 bide bardak atabilirsin hacamat gibi çay bardağın içine kağıt yakıp at göğsünün ucuna tak o bütün iltihabı ve sütü çekecek tir, ben biliyorum o acıyı canım çok zor gerçekten çok geçmiş olsun canım, doktora gitsen bile bilmez ler ilaç ta vermezler, bide kayrayı mutlaka ordan emzirmen lazım yoksa sütun çekilir o bişey olmaz bende emzirmiyordum ama emzirmek gerekiyor muş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vakit kaybetme kuzum haber ver
Tamam canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bizde Kürtçe ona muu girdi diyorlar üşütünce olur , bende Ali'yi emzirirken olmuştu dokunamiyordum bile, biliyor musun eski usul yaşlı nenelerimizin yaptığı gibi göğsünü korkutman gerek
benimki öyle iyileşti onu yapamıyor san , toz şekere limon sık göğsüne sür ve sıcak tut bir kaç saat beklesin sonra sıcak suyla yıka geçer inşallah 🤲 bide bardak atabilirsin hacamat gibi çay bardağın içine kağıt yakıp at göğsünün ucuna tak o bütün iltihabı ve sütü çekecek tir, ben biliyorum o acıyı canım çok zor gerçekten çok geçmiş olsun canım, doktora gitsen bile bilmez ler ilaç ta vermezler, bide kayrayı mutlaka ordan emzirmen lazım yoksa sütun çekilir o bişey olmaz bende emzirmiyordum ama emzirmek gerekiyor muş
Yaa yapayım şu bardakla dediğini kuxum zatem onunla emziriyorum balım 🤲🏻🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar