Konumuz"Güneş Tutulması"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"Güneş Tutulması\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,861 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz\"Güneş Tutulması\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün duyduğuma göre güneş tutulması bekleniyormus 😍😍. Önceden güneş tutulmasına tanıklık eden var mı ben ilk kez göreceğim 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar merhaba bugün duyduğuma göre güneş tutulması bekleniyormus 😍😍. Önceden güneş tutulmasına tanıklık eden var mı ben ilk kez göreceğim 🤭🤭
Ben görmüştüm hava karalmisti öğlen vaktiydi çok sürmedi geçti dünde olmuştu ama pek belli değildi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağlık olsun canım bidahakine inşallah
Nasılsın ne yapıyorsun canım benim
Ne yapayım Kayra beyi anca uyuttum yeni kahvaltı yapıyorum dersen inanir mısın hemen bir şeyler çıkarıp yemeye koyuldum 😂😂.sen ne yapıyorsun nasılsın adem nasim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne yapayım Kayra beyi anca uyuttum yeni kahvaltı yapıyorum dersen inanir mısın hemen bir şeyler çıkarıp yemeye koyuldum 😂😂.sen ne yapıyorsun nasılsın adem nasim
Afiyet olsun canım benim İnanırım inanırim çünkü bende yarım saat önce kahvaltı yaptım 😁anca bana sıra geldi kuzum ya Kayra paşa nasıl durumu bizde iyiyiz şükür kuzum ademi hastaneye götürüp getiryirim sürekli böbreğinde genisleme ve kalbinde üfürüm çıktı 😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Afiyet olsun canım benim İnanırım inanırim çünkü bende yarım saat önce kahvaltı yaptım 😁anca bana sıra geldi kuzum ya Kayra paşa nasıl durumu bizde iyiyiz şükür kuzum ademi hastaneye götürüp getiryirim sürekli böbreğinde genisleme ve kalbinde üfürüm çıktı 😒
Yaa geçmiş olsun canım genişleme için bir şey dedi mi doktor bir sıkıntı teşkil ediyor mu şükür Kayra iyi ama baya yaramaz çok yaramaz dur duragi yok

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canimmm

Tüm sayfalar yüklendi.