Konumuz"Yüz üstünden sırtüstü dönmek"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"Yüz üstünden sırtüstü dönmek\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,380 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz\"Yüz üstünden sırtüstü dönmek\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar biliyorsunuz Kayra 4 gün önce 4 aylık oldu ne zamandur da maşallah yüz üstü dönebiliyor yattığı yerde ama bugün şunu fark ettim onu yere bırakıyorum çok güzel dönüyor yüzüstü ama geri sırtüstü donemiyor ağlıyor ben geri eski haline çeviriyorum yine yüzustü dönüyor tekrar bir zaman sonra geri dönemeyibce ağlıyor tam olarak ne zaman yüzüstü den sırt üstü dönebilir?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biliyorsunuz Kayra 4 gün önce 4 aylık oldu ne zamandur da maşallah yüz üstü dönebiliyor yattığı yerde ama bugün şunu fark ettim onu yere bırakıyorum çok güzel dönüyor yüzüstü ama geri sırtüstü donemiyor ağlıyor ben geri eski haline çeviriyorum yine yüzustü dönüyor tekrar bir zaman sonra geri dönemeyibce ağlıyor tam olarak ne zaman yüzüstü den sırt üstü dönebilir?
Maşallah 🧿 kuzuya 6. aydan sonra tamemen döner hatta bu gidişle 1 aya kalmaz heralde 🥰

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım sorunun cevabını bilmiyorum ama ben de bi şey sormak istiyorum. Gökçe yüz üstü uyumayı çok seviyor, uykusundan 5 dk da uyanınca yüz üstü çeviriyorum öyle uyuyor bir saat kadar tabi gözetimim altında. Ne zaman onu öyle tek başına bırakabilirim Allah korusun boğulma riski olmadan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sorunun cevabını bilmiyorum ama ben de bi şey sormak istiyorum. Gökçe yüz üstü uyumayı çok seviyor, uykusundan 5 dk da uyanınca yüz üstü çeviriyorum öyle uyuyor bir saat kadar tabi gözetimim altında. Ne zaman onu öyle tek başına bırakabilirim Allah korusun boğulma riski olmadan
2 yaşından sonra diye biliyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah 🧿 kuzuya 6. aydan sonra tamemen döner hatta bu gidişle 1 aya kalmaz heralde 🥰
İnşallah canım aniden ağlayınca aklım gidiyor 🤦🏻‍♀️

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Yaa yerim ben onun hallerini🥰🥰🥰 maşşallah canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah minişe ❤1 aya kalmaz dòner canım tekrar dònemeyip sıkıldığı için ağlıyor ama çabalayacaktır zamanla

Tüm sayfalar yüklendi.