Konumuz"Yüz üstünden sırtüstü dönmek"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"Yüz üstünden sırtüstü dönmek\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,403 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz\"Yüz üstünden sırtüstü dönmek\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok sağol bitanem benim 2 çocuk çok sabırsız biz çoktan yedik 😀 bende gelsin istiyorum bi an önce sonra doğum korkusu basıyor beni vazgeçiyorum 😣
Ama 2 tane pırlanta gibi çocuk dogurmsussun kız minik prensesi mi doğuramayacan sakin ol onu kucağına alacağın zamanı düşün canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar biliyorsunuz Kayra 4 gün önce 4 aylık oldu ne zamandur da maşallah yüz üstü dönebiliyor yattığı yerde ama bugün şunu fark ettim onu yere bırakıyorum çok güzel dönüyor yüzüstü ama geri sırtüstü donemiyor ağlıyor ben geri eski haline çeviriyorum yine yüzustü dönüyor tekrar bir zaman sonra geri dönemeyibce ağlıyor tam olarak ne zaman yüzüstü den sırt üstü dönebilir?
6. Aydan sonra kendi kendine döner kuzum

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz Kayra 4 gün önce 4 aylık oldu ne zamandur da maşallah yüz üstü dönebiliyor yattığı yerde ama bugün şunu fark ettim onu yere bırakıyorum çok güzel dönüyor yüzüstü ama geri sırtüstü donemiyor ağlıyor ben geri eski haline çeviriyorum yine yüzustü dönüyor tekrar bir zaman sonra geri dönemeyibce ağlıyor tam olarak ne zaman yüzüstü den sırt üstü dönebilir?
Canim benim kizim 6 aydan sonra döndü masallah her bebek farkli demek daha minikk kendi zamanla yapicak her seyi🤣🥰🥰❣️

Tüm sayfalar yüklendi.