Korku ve tedirginim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepfatih tarafından oluşturulan Korku ve tedirginim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,562 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korku ve tedirginim 😔
Konbuyu başlatan Zeynepfatih
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepfatih

...

Moderator
Mod
rank
Amin Allah razı olsun sizde dua edin bana

Amin Allah razı olsun sizde dua edin bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah şu 9 ay nasıl geçicek Bilmiyorum bir önceki hamileliğim çok stresli geçti annemi kaybettim gece gündüz ağlıyordum 😔

İnşallah şu 9 ay nasıl geçicek Bilmiyorum bir önceki hamileliğim çok stresli geçti annemi kaybettim gece gündüz ağlıyordum 😔
Başın saolsun canım.Tabiki dua ederim kuzum.😘

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğimi 32 haftalık hamileyken karnımda kaybettim şimdi 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye hamileliklerim çok kötü geçiyor emeklerim gene boşa gidicek diye çok korkuyorum benim gibi olan varmı kaybettikten sonra gene anne olan biraz teselliye ve konuşmaya çok ihtiyacım var 😔😔
Canım güzel düşün güzel olsun sakın moralini bozup kötü düşünme bebek strestende etkileniyor Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi 32 haftalık hamileyken karnımda kaybettim şimdi 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye hamileliklerim çok kötü geçiyor emeklerim gene boşa gidicek diye çok korkuyorum benim gibi olan varmı kaybettikten sonra gene anne olan biraz teselliye ve konuşmaya çok ihtiyacım var 😔😔
Basin sağolsun niye öyle birşey olmuş Dr bişey söylemedi mi yani neden o haftada kalbi durmuş tekrarlayan bişey değilse bişey olmaz inşallah ama ilkinin sebebini soraydin mutlaka

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Basin sağolsun niye öyle birşey olmuş Dr bişey söylemedi mi yani neden o haftada kalbi durmuş tekrarlayan bişey değilse bişey olmaz inşallah ama ilkinin sebebini soraydin mutlaka
Daha 3 aylıkken kafasında su var dediler aldır dediler kabul etmedim 6 aylıkken de böbrekleri çok büyüyor bu bebek yaşamaz kalbi durucak aldır dediler istemedim aldırmak 32 haftalıkken kalbi durdu

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende kaybetdim cnm
4.bucuk ay önce benimkide 31 haftaliki bende şuanda 6 haftalık hamileyim bence korkma canm iyi düşün sürekli bol bol duva et kötü düşünme ben öyle yapıyorum

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Bende kaybetdim cnm

4.bucuk ay önce benimkide 31 haftaliki bende şuanda 6 haftalık hamileyim bence korkma canm iyi düşün sürekli bol bol duva et kötü düşünme ben öyle yapıyorum
Sizde sezeryan mı oldunuz

Ömrü o kadarmış🥺 rabbim bu bebeğine ömür sağlık versin 🤲🤲🤲♥️
Amin Allah razı olsun inşallah

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın bebeğin sana şefaatçi olacak kötü düşünme sakın rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🙏

Tüm sayfalar yüklendi.