Korku ve tedirginim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepfatih tarafından oluşturulan Korku ve tedirginim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,559 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korku ve tedirginim 😔
Konbuyu başlatan Zeynepfatih
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepfatih

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 ay oldu sezeryan olalı korkuyorum dikişlerim acılırmı diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet sorunları çoktu doktorlar aldıralım dedi ama öyle bir günaha girmek istemedim
Korkma canm demek ki nasibi yokmuş o bebeğinin nasip bunaymiş rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi 32 haftalık hamileyken karnımda kaybettim şimdi 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye hamileliklerim çok kötü geçiyor emeklerim gene boşa gidicek diye çok korkuyorum benim gibi olan varmı kaybettikten sonra gene anne olan biraz teselliye ve konuşmaya çok ihtiyacım var 😔😔
Sakin ol aynısı olacak diye bir kaide yok kendini üzme öyle şeyler düşünme. Allah'a sığınarak bolca dua et emin ol gebelikte stres sıkıntı da iyi değil rahat ol biliyorum bir kere bunu yaşadım yine yaşarsam korkusu var ama kötü şeyler düşünme hep iyiyi çağır Allah'ımın izniyle yavruma kavuşacağım kucağıma alacağım diye düşün dua et. Benim annem düşük ölü doğum yapmış ama sonrasında kaç tane daha evlat dünyaya getirmiş yani bir kere oldu diye hep aynısı olmaz Allah'ın izniyle. Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🥰

Dilek0034

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi 32 haftalık hamileyken karnımda kaybettim şimdi 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye hamileliklerim çok kötü geçiyor emeklerim gene boşa gidicek diye çok korkuyorum benim gibi olan varmı kaybettikten sonra gene anne olan biraz teselliye ve konuşmaya çok ihtiyacım var 😔😔
Kalbini ferah tut canım Rabbimin izni ile sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.