Korku ve tedirginim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepfatih tarafından oluşturulan Korku ve tedirginim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,550 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korku ve tedirginim 😔
Konbuyu başlatan Zeynepfatih
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepfatih

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm suni sanciyla normal doğum oldu benimkisi hiç kötü düşünme morelin yüksek tut fazla stres yapma
Benim sezeryan olduğu için korkuyorum doktor en az bir sene bekle dedi şimdi dikişlerim açılır diye korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın bebeğin sana şefaatçi olacak kötü düşünme sakın rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🙏
Amin inşallah
Canımsın bebeğin sana şefaatçi olacak kötü düşünme sakın rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🙏
Amin canım inşallah

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Valla gece gündüz dua ediyorum doktor bana tedavisiz çocuğun olmaz dedi çok ağladım üzüldüm çok dua ettim o ay hamile kaldım ama bilmiyorum içimde korku var
Bak işte Allah isterse kim ne derse desin boş sen duanı eksik etme Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz önce inanmalisin sağlıkla kucağına almaya

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi 32 haftalık hamileyken karnımda kaybettim şimdi 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye hamileliklerim çok kötü geçiyor emeklerim gene boşa gidicek diye çok korkuyorum benim gibi olan varmı kaybettikten sonra gene anne olan biraz teselliye ve konuşmaya çok ihtiyacım var 😔😔
Bnde 34 haftalık bebeğimi kaybettim aynı ssnin gibi çok korktum gene başıma gelecek mi diye hep stres yaptım doğum anında bile çok korktum ama hamd olsun şuan bebeğim 2 aylık diyeceğim o ki hiç korkma rabbim büyüktür hamileliğini kendine zehir etme herşey çok gzl olacak Allah'ın izniyle bu sefer 😍

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 34 haftalık bebeğimi kaybettim aynı ssnin gibi çok korktum gene başıma gelecek mi diye hep stres yaptım doğum anında bile çok korktum ama hamd olsun şuan bebeğim 2 aylık diyeceğim o ki hiç korkma rabbim büyüktür hamileliğini kendine zehir etme herşey çok gzl olacak Allah'ın izniyle bu sefer 😍
Sizde sezeryan mı oldunuz ve ne kadar süre sonra tekrar hamile kaldınız

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi 32 haftalık hamileyken karnımda kaybettim şimdi 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye hamileliklerim çok kötü geçiyor emeklerim gene boşa gidicek diye çok korkuyorum benim gibi olan varmı kaybettikten sonra gene anne olan biraz teselliye ve konuşmaya çok ihtiyacım var 😔😔
Cnm Allah'tan umut kesilmez rabbim hicbirseyi boşa çıkarmaz senin emeginde gitmez insllh kötü şeyler getirme aklına neyi vardı bebeğin neden erken almadılar bı sorun mu vardı

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Evet bnde sezeryan oldum 1 yıl sonra hamile kaldım
Benim 3 ay oldu sezeryan olalı korkuyorum dikişlerim acılırmı diye

Cnm Allah'tan umut kesilmez rabbim hicbirseyi boşa çıkarmaz senin emeginde gitmez insllh kötü şeyler getirme aklına neyi vardı bebeğin neden erken almadılar bı sorun mu vardı
Evet sorunları çoktu doktorlar aldıralım dedi ama öyle bir günaha girmek istemedim

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 23 haftalık bebegimi kaybettim .Üstelik Normal doğum yapamadım .Şimdi yine hamileyim ve seni o kadar anlıyorum ki .Bir de benim bebeğim anomalili idi aynı şeyleri yasamaktan çok korkuyorum

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 ay oldu sezeryan olalı korkuyorum dikişlerim acılırmı diye

Evet sorunları çoktu doktorlar aldıralım dedi ama öyle bir günaha girmek istemedim
İyi yaptn bişey olmaz insllh cnmq Allah'ın izniyle bnde iki defa üst üste düşük yptmq bu dördüncü hamileliğim cokq şükür bı sorun yok sende içini ferah tut 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar