Korkutmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelcmn tarafından oluşturulan Korkutmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,206 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkutmayın
Konbuyu başlatan Emelcmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bilmiyorum 4 haftalik daha 2 gün önce öğrendim ilk olacak inşallah 🙈🙈🥰
Anladım canım sağlıkla alırsın kucağına inşallah 🙏 doğumun nasıl olursa olsun çok takılma ona kolay doğum yok illaki ikiside zor ama bebeğini sağlıkla kucağına aldıktan sonra doğumun nasıl olduğu çokta önemli değil. İkiside geçiyor sonuçta 🥰

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Burda daha ilk kez doğum yapacak insanları korkutmak yerine rahatlatabilir siniz. İnsanı canlı canlı öldürüyorlar ne demek. Bunları buraya yazmayın rica ediyorum
Yani oyle demeyelim de ilk oldugi icin ve insan tecrübesiz olduğu icin zorlaniyor canm biraz bide sancilar cok olunca cok yipratiyor insani benimki oyle oldu ama herkesinki ayni olacak diye bisey yok sen baskalarina bakarak korkutma kendini 😊 50 gün sonra tekrar yasicam ayni seyleri bende 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen 6 yıldır sezeryan olmuşum kontrole bile gitmedim 2inci gebeligim doktor diyor bu doktorun kimdi dikişi çok iyi dedi
Kizlar bnde normal dogurdum 45 gunde anca kalktim dogum Hastanesi'ne gittm mahvettiler wallahi oturamyordum bile ilk oldugunicinde cok zorlandim bndr hep ameliyat olmak istedim esim yok dedi

Bazı annelerin acı eşiği bir olmuyor canım veya doktor iyi olmuyor veya atılan dikiş türü sezaryanda çok önemli düz dikiş çok ağrı yapar lazerle dikiş de çok az ağrın oluyor bende şaşırdım annenin sezaryan yorumuna ilk sezaryanımda gecesi ayaklandım hiç korkmayın öyle denildiği gibi değil gerçekten kötü bir tecrübe yaşamış sanırım
Aynen katılıyorum canım her bayanın ağrıya dayanıklılığı bir olmaz örneğin benim sezeryanım fazla ağrısız geçmiştir seninkisi çok ağrıyordur arkadaşımızın korkmasın Allahın izniyle doğumu güzel geçer bütün doğumlarda illaki ağrı olur ama o kadar korkulacak bişey yok yani doktorunda iyi olduktan sonra güvenebilir

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynen katılıyorum canım her bayanın ağrıya dayanıklılığı bir olmaz örneğin benim sezeryanım fazla ağrısız geçmiştir seninkisi çok ağrıyordur arkadaşımızın korkmasın Allahın izniyle doğumu güzel geçer bütün doğumlarda illaki ağrı olur ama o kadar korkulacak bişey yok yani doktorunda iyi olduktan sonra güvenebilir
Haklısın canım işte bir kere kötü tecrübe yaşayan hemen kötülüyor veya çok kötü anlatıyor ama bilmiyor ki herkeste aynı olmaz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Burda daha ilk kez doğum yapacak insanları korkutmak yerine rahatlatabilir siniz. İnsanı canlı canlı öldürüyorlar ne demek. Bunları buraya yazmayın rica ediyorum
Kim yazmış görmedim ama okusaydım gerçekten korkardım çok iyi söylemişsin. Ablam doğum yaparken korkudan 2 gün doğurmayan bi kadın gördüm öyle bi korkutmuşlarki ıkınmıyordu korkudan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar