Sorum var Korkyorumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Korkyorumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,002 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkyorumm
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
4 aylik bebegim var dogum yaptigim gundan veri renkli olmadim ama korunmadimda sut korur dedim 15gun onca sefaf ama kan li az bise sumuksu akinti vardi dedimki renkli olacam ama gecti olmadim kac gundur karnimda sertlasma oldu bi tiksindim. Bugun hafiftan meda bulantim var. Boyla benim gibi durumda hamila kalan varmi kizlar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
4 aylik bebegim var dogum yaptigim gundan veri renkli olmadim ama korunmadimda sut korur dedim 15gun onca sefaf ama kan li az bise sumuksu akinti vardi dedimki renkli olacam ama gecti olmadim kac gundur karnimda sertlasma oldu bi tiksindim. Bugun hafiftan meda bulantim var. Boyla benim gibi durumda hamila kalan varmi kizlar
Süt korumaz ki aksine çok iyi korunman lazımdı yumurtalar zaten çatlak olduğundan normalden fazla hamile kalma riskin vardı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adetin gecikti mi kuzum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Regl bir hafta gecikince kan testi yap canım kesin sonuç verir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülyam nasılsın gittin mi doktora