Sorum var Korkyorumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Korkyorumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,002 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkyorumm
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sabah yaptim negativ dun bi cilgina donmustum kizima bakinca aglasim geliyodu sukur oyla degilmis

Adet hic olmadim 15 aralik dogum yapmistim onun icin sordum adet olmadanda gebe kalan varmi diye

4aydir tik yok 15gun onca sumuksu sefaf Kanli akintim vardi birazda agri dedimki renkli olacam ama olmadim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adetimi bekliyodum spiral taktiracam diye benca beklamadan taktirim

Adetimi bekliyodum spiral taktiracam diye benca beklamadan taktirim

Sagol askim dun gozum kararmisti herseyi dusundum valla
Hmm anladım kuzum hayırlısı inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
4 aylik bebegim var dogum yaptigim gundan veri renkli olmadim ama korunmadimda sut korur dedim 15gun onca sefaf ama kan li az bise sumuksu akinti vardi dedimki renkli olacam ama gecti olmadim kac gundur karnimda sertlasma oldu bi tiksindim. Bugun hafiftan meda bulantim var. Boyla benim gibi durumda hamila kalan varmi kizlar
Ben emziriyodum korunmama rağmen hamile kaldım canım bebeğim 9aylikti

Spiralle de çok hamile kalan var aman dikkat et.Ben eşime söyledim valla bir süre keyfinden ödün ver diye, taksınlar condom biz neler çekiyoruz burada
Canım kondom seni rahatsız etmiyo mu biz bı kere kullandık aşırı rahatsız etti beni acı verdi sanki

İnşallah canım ama bir kan testi yaptır sen gene çünkü çok riskli olabilir hamile kalman hele sezeryansan çok daha riskli
Neden daha riskli canım hamile kalma olasılığı daha mı yüksek anlamadım 🤔

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben emziriyodum korunmama rağmen hamile kaldım canım bebeğim 9aylikti

Canım kondom seni rahatsız etmiyo mu biz bı kere kullandık aşırı rahatsız etti beni acı verdi sanki

Neden daha riskli canım hamile kalma olasılığı daha mı yüksek anlamadım 🤔
Doktorum bana öyle söyledi normalden daha çok dikkat etmemiz lazımmış şu an vücut öyle bir durumdaymış ki bir sperm bile yanlışlıkla girse dölleyebilirmiş çünkü yumurtalar çatlakmış, acı vermemesi için kayganlaştırıcı kullanabilirsin hamile kalırsak daha kötü hele ben sezeryanlıyım iç dikişleri yırtabiliyormuş yeni bebek çok tehlikeliymiş

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum bana öyle söyledi normalden daha çok dikkat etmemiz lazımmış şu an vücut öyle bir durumdaymış ki bir sperm bile yanlışlıkla girse dölleyebilirmiş çünkü yumurtalar çatlakmış, acı vermemesi için kayganlaştırıcı kullanabilirsin hamile kalırsak daha kötü hele ben sezeryanlıyım iç dikişleri yırtabiliyormuş yeni bebek çok tehlikeliymiş
Bende sezeryanliyim canım 🥴zaten doğumdan hemen sonra hamile kalanların sayısı öyle çok ki...

Tüm sayfalar yüklendi.