Sorum var Korkyorumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Korkyorumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,002 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkyorumm
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Oyy iyiyim birtanem süpürge evim.ortasinda o bana bakiyor ben ona 🤣🤣 evleri süpürecem laren sabaha karsi uyudu suanlik uyuyor kalkmadan bitiyim ev islerini dedim💜
Sen nasilsin birtanem🥰
Sagol askim iyiyim ay bu ev isi bitermi kahvaltimi yaptim ama Masada duruyolar toplamam lazim kizda yeni uyudu uyanmadan Hal edim diyom. Supurguyu cok beklatma sanda kiz lar uyanmadan yapalim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sagol askim iyiyim ay bu ev isi bitermi kahvaltimi yaptim ama Masada duruyolar toplamam lazim kizda yeni uyudu uyanmadan Hal edim diyom. Supurguyu cok beklatma sanda kiz lar uyanmadan yapalim
Bitmiyor ay bitmiyor temizlik kadar nankör birsey ben görmedim😱😱🤣🤣 supurdum ben simdi silmesi kaldi🤭🤭 senin ki kac aylikti kuzum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkürler abla güzel dileklerin için sen de bnm kadar çok çekmişsin inşallah bundan sonraki hayatlarımizda rabbim yardım etsin ikimizinde aynı fikirde olmasıda çok mutlu etti beni 🥰 çok sağol konuşmak çok iyi geldi içim rahatladı postu acandan da özür dilerim bu konuşmalar senin postun da olmaması gerekirdi bian boş bulunduk konu nerelere gitti @Hazall cok memnun oldum tanistigima abla
Ben de çok memnun oldum 😊 Amin inşallah Allah sabırlarımızın karşılığını verir 🤲

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Bitmiyor ay bitmiyor temizlik kadar nankör birsey ben görmedim😱😱🤣🤣 supurdum ben simdi silmesi kaldi🤭🤭 senin ki kac aylikti kuzum
4bucuk aylik. Bugun temizlik yaptim diye mutlu olyom bi bakmisim 1gundan sonra ayni supur sil bitmiyor yardimci abla ayda bi gun geliyo ama tek basina hepsini yapamiyo kandimda onunla baraber is yapiyorum aksam bacaklarimi kaldiramiyorum okadar dusun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
4bucuk aylik. Bugun temizlik yaptim diye mutlu olyom bi bakmisim 1gundan sonra ayni supur sil bitmiyor yardimci abla ayda bi gun geliyo ama tek basina hepsini yapamiyo kandimda onunla baraber is yapiyorum aksam bacaklarimi kaldiramiyorum okadar dusun
Ayyy bizim yardimcimiz yok malesef🥺 Ben bir baskasinin yaptığı isi begenmeniyorum ama olsada fena olmaz 🤭🤣 Saka maka ille kendim yapicam ve hergun dip köşe yapsazsam hasta oluyorum biraz bendeki hastalık 🤭🤭🤭😄😄😄

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy bizim yardimcimiz yok malesef🥺 Ben bir baskasinin yaptığı isi begenmeniyorum ama olsada fena olmaz 🤭🤣 Saka maka ille kendim yapicam ve hergun dip köşe yapsazsam hasta oluyorum biraz bendeki hastalık 🤭🤭🤭😄😄😄
Anladim demekki senda temizlik hastaligi var canim isin zorr basda Benda begenmiyodum ama baktim her temizlikdan sonra grip olyorum bi hafta yatiyorum ilac falan baya masref yardimci kadin gelinca ucuza geliyo gibi ayda bi geliyo cam hali silib cikiyo mutfak baniyo lavabo bana aid

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anladim demekki senda temizlik hastaligi var canim isin zorr basda Benda begenmiyodum ama baktim her temizlikdan sonra grip olyorum bi hafta yatiyorum ilac falan baya masref yardimci kadin gelinca ucuza geliyo gibi ayda bi geliyo cam hali silib cikiyo mutfak baniyo lavabo bana aid
Ne yazikki aynen kuzum temizlik en kirmizi çizgim 🤪 ohhh süper boşver bu günlerimizi cok ararirda iste iş işten geçmiş olur😱

Tüm sayfalar yüklendi.