Korona aşısı olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Narin_ tarafından oluşturulan Korona aşısı olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona aşısı olan var mı?
Konbuyu başlatan Narin_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaderkader

Narin_

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın en güzel anneler.
Hamile olduktan sonra aşı olan var mı?
Aşı konusunu doktora sorup aldığınız cevaplar nelerdir?

2erkekbebeklıanne

Kayıtlı Üye
rank
Benm doktorm biontech onerdı ve bu ayın 13 unde ılk dozumu oldum. Coj sukur bır sıkıntımız yok 2.doz ıcın sıramı bekliyorum. Covıd delta mutasyonu almıs basını gıdıyor hastalga yakalnsam daha zor gececk benm ıcınde bebek ıcınde onun ıcın aşı olmayı karar kıldım. Artı bebegıme antıkor gecsın dıe de oldum 2 yasında oglum var hasta olack dıe korktmdan dogru duzgun bır yere goturmuyorum 🤷‍♀️en azndan dogacak bebegımı guvenceye alayım dedım

Canzadem93

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 28 haftaligim 20 ci haftada ilk dozu 26 ci haftada ikinci dozu oldum cok sukur bir sikinti olmadi bendce yaptirmalisiniz iki yildir bu ani bekliyoruz simdi neden kaciyoruz anlmiyorum ben fransadayim buraya oyle bir yasak geldiki asi olmayani hastaneye alliyorlar doktorlar manège kabul etmiyor hamile ve dogum yapacak kadinlari doguma alliyorlar evinizde dogurun dedi basbakan kesinlikle hastaneye alinliycaksiniz dedi

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 28 haftaligim 20 ci haftada ilk dozu 26 ci haftada ikinci dozu oldum cok sukur bir sikinti olmadi bendce yaptirmalisiniz iki yildir bu ani bekliyoruz simdi neden kaciyoruz anlmiyorum ben fransadayim buraya oyle bir yasak geldiki asi olmayani hastaneye alliyorlar doktorlar manège kabul etmiyor hamile ve dogum yapacak kadinlari doguma alliyorlar evinizde dogurun dedi basbakan kesinlikle hastaneye alinliycaksiniz dedi
Aşıya karşı değilim ama hamile iken yaptırmak istemiyorum bebeğe birşey olursa bunun vebalinden korkuyorum tabiki hasta olunca nasıl olur ondanda korkuyorum iki arada bi derede düşünüp duruyorum bi konsum oldu korona üstelik aşı yaptırdı emzirirken gelen eve gelen ekip ona kimse sana emzirirken aşı olma demedi mı demiş çok kafam karışık o yüzden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar