Korona aşısı olmalımıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeter tarafından oluşturulan Korona aşısı olmalımıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,064 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona aşısı olmalımıyım
Konbuyu başlatan Yeter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihaççk

Fatmcsrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 22 haftalık hamileyim korona aşısı olmalımıyım sizce? olanınız var mı? herhangi bir yan etki yapıyor mu? bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?
Ben 32 haftalık hamileyim olmayı düşünmüyorum. Tutarsızlar güven vermiyor . Yurt dışında kaç kişi düşük yapmış . Ters etki yapmayanlarda var tabi de riske atmaya gerek yok

Fatmcsrr

Kayıtlı Üye
rank
Senin dedigini eşim bugün söyledi yurdışında bilmem kaç yüz kişi düşük yapmış diye
Evet maalesef öyle bir durum var . Herkeste olmayabilir tabi . Asi olup problem yaşamayan vardır illaki ama az bı sayı değil düşük yapan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin dedigini eşim bugün söyledi yurdışında bilmem kaç yüz kişi düşük yapmış diye
En son sağlık bakanlığından yazı gitti doktorlara ilk asi ciktiginda doktorlar yapılmaması gerektiğini söylüyorlardi. Şuan kendi tercihine bırakıyor . İzne çıktım zaten olmayı düşünmüyorum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 22 haftalık hamileyim korona aşısı olmalımıyım sizce? olanınız var mı? herhangi bir yan etki yapıyor mu? bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?
Bende kesinlikle olmayacağım doğuma kadar diyordum ama 2 gün önce oldum canım 39 hafta içinde vakalar çok arttı drum kesinlikle yaptır dedi bende yaptırdım ilk dozu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ama düşük zaten ilk 3 ay içinde oluyor 3 ayı atlattıktan sonra zaten sıkıntı olmaz ki aşı olmakta birde şöyle düşünün aşı olmayıp covid olursanız da bebek etkileniyormus ve erken doğum riski yaratıyormuş bende asla olmam diyordum ama olmamak olmaktan çok daha kötü canlarım birdaha bi düşünün derim güzel arkadaşlarım benim 💓😇

Tüm sayfalar yüklendi.