Korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,438 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona oldum
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Öksürüğü ıhlamur iyi gelebilir canım kuru etik varsa erik suyu yap bide içebilirsen kelle paça çorba
Haşlanmış eti kelle paça gibi yapıp içiyorum kelle paça içemiyorum canım maalesef ıhlamur içinde hem iyi geliyor diyorlar hemde gıcık yapıyor koronada içmeyin anlamadım hiç vallahi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım şifa versin ☹️
Sağol canım herkese inşallah

Haa o zamn sikinti yok cnm geçmiş olsun
Sağol canım

Çok qecmis olsun kuşum rabbim acil şifalar wersin insaAllah 🤲🌹
Sağol canım bebişle beraber atlattık çok şükür tek öksürük kaldı oda delirtiyor yapcak bişy yok artık mecbur çekcez

Son düzenleme:

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm benimde yarın bitiyo karantina üstelik 4 aylık bebeğim de korona idi bol bol emzir dedi doktor kendim içinde bol sıvı aldım limonlu çorbalar taze portakal greyfurt şıktım sabah akşam bal karabiber zencefili de karıştırdım hem sabah hem gece uyumadan tükettim öksürüğe çok iyi geldi
Sadece bal ve zencefil iyi gelirmi bnde öksğrğk gitmedi koronadan

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bugün ciğerlerimi dinletmek için sağlık ocağına gittim karantinam bitti doktor bana zatüre var gibi geldi ama bi gidip röntgen çektir en iyisi ihmal etme dedi korktum böyle deyince 11ine rahdevu almıştım zaten ama olmazsa iftardan sonra acile gidip röntgen çektiririm
Geçmiş olsun canım sms Bi süre geçmiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar