Korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,718 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korunma
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edaaa

Edaaa

Kayıtlı Üye
rank
Spiral canını acıtıyomuş benmki ondan istemiyodu spiral taktırmamı 🤦‍♀️😅ya hap kullancan yada iğne ama adet düzene girmeden onlarıda ebeler önermiyo diye biliyorum benmki tüpleri bağlatalımmı demişti bende ben niye bağlatıyom sen bağlatta ben rahat edeyim dedim onada yanaşmıyo 😅
Yok kuzum ya ne can acıtması korkma hiçbir şey olmuyor ne sen hissediyorsun ne de eşin hissediyor 10 aylik kızım var eşim sürekli 1 tane daha istiyordu beraber güzel olur diyordu bir süre kondomla zorla idare ettim baktım olmayacak gittim doktora tık taktirdim ne acı ne başka birsey var eşimin haberi yok hissetseydi caninin yandigini soylerdi en azından içim rahat daha 20 ye yeni girdim çok zor bir süreç Allah isteyen herkese nasip etsin ama arka arkaya kaldiramazdim birde kilo alamıyorum 43 kiloyum 57 ile doğum yaptım yine 45 oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası öyle kuzum
3 4 tane tak garanti olsun 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası öyle kuzum
3 4 tane tak garanti olsun 😅😅
Ne güzel ya bende istiyorum da korkuyorum hemde cokk😑😑😐
Neyden korkuyorsun canim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar