Kreş Ihtiyaçları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Kreş Ihtiyaçları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 765 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kreş Ihtiyaçları
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben okul öncesi öğretmeniyim yazdığın ihtiyaç listesini biz ana sinifi için hazırlıyoruz yani kreş için biraz abartı diyebilirim.
Malesef verdim ama içime sinmedi kreş sübyan okulu diye geçiyor ruhsat yok sıkıntı değil ama suratları çok asık bugün ilk gün 09.20de aldılar 15.20de bıraktılar yedek kıyafet koymuştum toz oldu değiştirdik dediler baktım tertemiz kokladım çiş geçmiş birde 3 adet bez kullanmışlar o saate kadar normalde 2 ancak kullanırız işlerini severek değilde para için yapıyorlar gibi geldi içime sinmedi yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim oturduğumuz yerde de yakın diye ve çevredik okullardan daha iyi diye yazdırdım ama bizimkiler çok abartıyorlar herşeyde fazla istiyorlar zaten yeni kayıt döneminde fiyatlar da normal olarak artınca herşeyde artış yaptılar
Aldikalrim 105 lira tuttu çok değil şu an ama asıl sorun okul içime sinmedi şu an hamileyim diye yazdırdım 2 hafta gitsin başka yer araştırıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar