Krip

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Krip başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Krip
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah iyilik versin inşallah canım benim 😍 iyiler çok şükür canım benim Zeynep hanım nasıl?
İyi teyzesi çok şükür bir hafta önce ateşlendi grip gibi çok şükür atlattık bende kötü oldum 15 gündür iyilesemedim halsizlik yok ama burun akintisi hep çok fena salgın var dikkat etmek lazım valla

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi teyzesi çok şükür bir hafta önce ateşlendi grip gibi çok şükür atlattık bende kötü oldum 15 gündür iyilesemedim halsizlik yok ama burun akintisi hep çok fena salgın var dikkat etmek lazım valla
Ya çok geçmiş olsun çok şükür ya sevindim benim eşimde hasta istydi bugün gldi biraz daha iyi şükür kayınbabam hastahanede yatıyor aynı öyle benim annemde hasta çok kötü geçen gittik hastahneye dün yine gitti pazartesi yine gidecek keşke yatış verseler çok kötüyüm diyo bize bulaşır diye gelmiyor da canım doktr antibiyotik vermiş ama kulağı çok ağrıyor bu gripten dolayı ağlıyorum resmen diyo sanki içinde bir şeyler var diyor dün gitmiş hiç ilgilenmemis doktor kimseyle hiç oralı olmamış bile antibiyotik dışında kulağa ne iyi gelir ya ? Soğan suyu iyi Dr oda yırtık falan varsa kulak zarını patlatıyor demislerdi

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
He şükür Allaha ay baci gelmişem bura mende Azerbaycanda olanda ele eyni vezyetde idim deyirem hisiyatsiz şeylerdir demilerki hamiledi nedi fikireşmiler
Şükür məndə qızımda nasaz olmağımıza baxmayaraq ad gününü salamat yola verdik yox əşi başa düşmürlər elə ona görədə ən yaxşı ayrı qalmaqdı onda mehribanlıq olur onsuz əlimizin duzu yoxdu yaltaqlara edilir hər şey qaynanamın ağzınnan bir dəfə çıxmırki salamat qurtarasan 2 sözünnən biri o biri gəlinə qismət olmağıdı onu deyirsən bunuda dedə o qədər nəfs varki Allah o nəfs gözdən qorusun bütün balaları qorusun🙏

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Şükür məndə qızımda nasaz olmağımıza baxmayaraq ad gününü salamat yola verdik yox əşi başa düşmürlər elə ona görədə ən yaxşı ayrı qalmaqdı onda mehribanlıq olur onsuz əlimizin duzu yoxdu yaltaqlara edilir hər şey qaynanamın ağzınnan bir dəfə çıxmırki salamat qurtarasan 2 sözünnən biri o biri gəlinə qismət olmağıdı onu deyirsən bunuda dedə o qədər nəfs varki Allah o nəfs gözdən qorusun bütün balaları qorusun🙏
Arvadin İcindeki kine bax sen Allah üreyine göre versin ay baci fikir eleme

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Amin bacı düzdü boş vermişəm onsuz
Səhf etmirəmsə sizdə 5 aylıqdı qarnınız böyükdü yoxsa yox mən 4 ayın içindəyəm deyirlər balacadı oxşatmırlar heç 4 aya
Can mende 24 hefdelikdi 7 aya grcmişem he bilinir qarnim 4ayda hele yavaş yavaş bilinir qarin oğlan usaqinin qarnin balaca olur coxda yeke yox

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selam kızlar krip oldum hamileyim yarında kızıma doğum günü partisi yapıcaz çok kötüyüm kriple nasıl olucak hiç bilmiyorum makyaj yaptırcam kuaförde burnumu silersem makyajda bozulcak kızımda hastalanırsa diye korkuyorum ne yapcam bilemiyorum🤦‍♀️
Nasıl oldun canım toparlandın mi biraz

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Can mende 24 hefdelikdi 7 aya grcmişem he bilinir qarnim 4ayda hele yavaş yavaş bilinir qarin oğlan usaqinin qarnin balaca olur coxda yeke yox
Maşallah canm hə elədir 2 3 gündü özümü yüngül hamilə kimi hiss edirəm 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür canım biraz toparlandım♥️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Maşallah canm hə elədir 2 3 gündü özümü yüngül hamilə kimi hiss edirəm 😂

Sevindim canım havalara aldaniyoruz dikkat etmek lazım şuan kar yağan kadar ortalık hep mikrop

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar