Sorum var Kuaföre geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Kuaföre geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kuaföre geldik
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Sıhhatler olsun bende doğumdan önce kendimi rahat hissedirmek iyi hissetmek için yapmak istyrm bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıhhatler olsun bende doğumdan önce kendimi rahat hissedirmek iyi hissetmek için yapmak istyrm bakalım
Doğumdan sonra zor olur ya bnce öncesinden yapılmalı hele planlı dogumsa

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kuaföre geldim saç boyatmaya ve kestirmeye doğum sonrasına birakmayim dedim doktorumda onaylayinca kabul ettim😘😍😍😂😂sizlerde bence yaptirin doğum sonrası pek zmnimiz olmucak insan bırakamaz ki gözünden sakınır 5 dk bile
Valla bilmiyorum ama batıl inanç ama bizim buralarda hamileyken saç kestirmek boyatmak bebeğe zarar vereceğini söylerler bende tıp olarak arstrdm sadece bebeğin alacağı besini saç alıyormuş ne.bilim kaf karıştı dedim beklerim ama canım doktor onaylı ise iyi yapmışsın 🥰🥰🥰 değişiklik şart bazen hem moral olur sana

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kuaföre geldim saç boyatmaya ve kestirmeye doğum sonrasına birakmayim dedim doktorumda onaylayinca kabul ettim😘😍😍😂😂sizlerde bence yaptirin doğum sonrası pek zmnimiz olmucak insan bırakamaz ki gözünden sakınır 5 dk bile
İyi yaptın kuzum

D

Derya İzmir

Guest
Valla ben çok pişmanım keşke bende saçımı flan boyatsaydım. Şimdi markete gidiyorum geliyorum hızlı hızlı annem bu çocuk sensiz durmuyor diyor. Bide yi uyumayan durmayan Bi çocugum var. Saçımıda boyatmak istiyorum ama imkansız şuan için :) valla çok güzel yapmışsın canımcım.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Valla bilmiyorum ama batıl inanç ama bizim buralarda hamileyken saç kestirmek boyatmak bebeğe zarar vereceğini söylerler bende tıp olarak arstrdm sadece bebeğin alacağı besini saç alıyormuş ne.bilim kaf karıştı dedim beklerim ama canım doktor onaylı ise iyi yapmışsın 🥰🥰🥰 değişiklik şart bazen hem moral olur sana
cnm onlar batil inanc ben doktoruma da kuaforume de sordum sari açıcı kullanılmadığı surece sıkıntı yokmus ikinci gebeligim de de boyattim bunda da cnm herhangi bir sorunda yaşamadım Allah a şükür tatlim

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tatlı yorumlarınız için teşekkürler evt iyki boyatmisim yoksa doğum sonrası yapamazdim ki bide adanadayim çok sicakk buralar sıcakta hem bebegimi bırakıp hem kuaföre gitmek beni rahatsız ederdi çünkü sıcakta çekilmezdi birde göğüs yaralarim süt akacak tedirgin olurdum dikislerde olurdu hoş olmaz di😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar