Kulllanan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Kulllanan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kulllanan var mı
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Reglim geçti daha öncede demiştim ara ara kanamam oluyor diye kadın doğuma gittim kan testinde gebelik yok dediler bu kanamalarda enfeksiyon kaynaklı oluyormuş vajinal fitil verdi Jinkonid diye daha önce kullanan oldu mu kullanırken dikkat etmem gereken şeyler var mı ve cinsel ilişki yaşamak sıkıntı yapar mı ?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Reglim geçti daha öncede demiştim ara ara kanamam oluyor diye kadın doğuma gittim kan testinde gebelik yok dediler bu kanamalarda enfeksiyon kaynaklı oluyormuş vajinal fitil verdi Jinkonid diye daha önce kullanan oldu mu kullanırken dikkat etmem gereken şeyler var mı ve cinsel ilişki yaşamak sıkıntı yapar mı ?
Eğer gebelik düşünmüyorsan çok dikkat etmen lazım . Vajinal fitil sonrası gebelik çok yüksek ihtimal çünkü . İlk oğlumda ben 1 hafta kullandım enfeksiyon yüzünden 😂😂 1 ay sonra gebe olduğumu öğrendim düşün

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Eğer gebelik düşünmüyorsan çok dikkat etmen lazım . Vajinal fitil sonrası gebelik çok yüksek ihtimal çünkü . İlk oğlumda ben 1 hafta kullandım enfeksiyon yüzünden 😂😂 1 ay sonra gebe olduğumu öğrendim düşün
Kullanırken cinsel ilişki yaşadınız mı düşünüyorum gibi de düşünüyorum gibide olursada fena olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanırken cinsel ilişki yaşadınız mı düşünüyorum gibi de düşünüyorum gibide olursada fena olmaz😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tamam abla teşekkür ederim bide şey sorucam kullanımı zor mu ne kadar içe gitmesi gerekiyor korktum biraz bide Akıntı yapıyor mu
Öncelikle korkma fitili yatar pozisyonda içeri sokman lazım ve mümkünse geceden al sabaha kadar kalkma tamamen içeri ittiğinden emin ol akıntı yapar fitil kendi yeteri kadarını içeri alıp geri kalan fazlalığı alıntı olarak atar . Asla korkma neden böyle çoğaldı akıntı diye.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle korkma fitili yatar pozisyonda içeri sokman lazım ve mümkünse geceden al sabaha kadar kalkma tamamen içeri ittiğinden emin ol akıntı yapar fitil kendi yeteri kadarını içeri alıp geri kalan fazlalığı alıntı olarak atar . Asla korkma neden böyle çoğaldı akıntı diye.
Ha doktorun sabah al dediyse de aldıktan sonra 1 2 saat uzan uzan ki fitil direk çıkmasın zaten aşırı yumuşak oluyor canım canını asla yakmaz

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Tamam ablacım çok teşekkür ederim 😊💕

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım kafana takılan şeyler olursa sorarsın uygulamadan . Foto paylaşmak yasak sadece oda kanama yada akıntı fotosu diğer türlü herkes elinden geldiğince sorulara cevap vermeye çalışır
Biliyorum abla gördüm bi kaç tane silinmiş fotolar zaten paylaşılmaz zaten nerdeyse çoğu insan hamile ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.