Kulllanan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Kulllanan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kulllanan var mı
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Reglim geçti daha öncede demiştim ara ara kanamam oluyor diye kadın doğuma gittim kan testinde gebelik yok dediler bu kanamalarda enfeksiyon kaynaklı oluyormuş vajinal fitil verdi Jinkonid diye daha önce kullanan oldu mu kullanırken dikkat etmem gereken şeyler var mı ve cinsel ilişki yaşamak sıkıntı yapar mı ?
İlac kullanılan zaman cinsel iliski olmamalı canm

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Reglim geçti daha öncede demiştim ara ara kanamam oluyor diye kadın doğuma gittim kan testinde gebelik yok dediler bu kanamalarda enfeksiyon kaynaklı oluyormuş vajinal fitil verdi Jinkonid diye daha önce kullanan oldu mu kullanırken dikkat etmem gereken şeyler var mı ve cinsel ilişki yaşamak sıkıntı yapar mı ?
Geçmiş olsun canm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyiyim Ayşenurum Allah'a çok şükür 🙏 hamdolsun sen nasılsın Kayra bey nasıl hamilelik nasıl geçiyor az kaldı heyecan varmı😍🥰
Hamilelik varya iğrenç geçiyor 😂😂 bıktım ağrılardan yaa 🥺🥺 dün en son soluğu acilde aldım oradan direk polikliniğe yönlendirdiler 🤦🏻‍♀️. Nst filan girdim şükür açılma yada rahimde kasılma yok ama minik ters dönmüş yine ağrı sebebi o dedi doktor . Baş geliş olana kadar sancı verir dedi 😂😂. Hayır her haraketi canımı okuyor direk sızlama oluyor rahim de. Kayra desen 2 yaş sendorumuna giriyor her şeye hayır diyor 😂😂 şunu yapar mısın diyorum hayır deyip kafa sallıyor . Dün annemle konuştum işte normalde o gelecekti yanıma ama doğuma daha 2 ay var nerdeyse eşimde istersen sen git oraya dedi . Bu minikte abisi gibi Ankara da doğacak yani annem bakacak Kayra çok yoruyor beni çünkü azıcık annem baksın 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hamilelik varya iğrenç geçiyor 😂😂 bıktım ağrılardan yaa 🥺🥺 dün en son soluğu acilde aldım oradan direk polikliniğe yönlendirdiler 🤦🏻‍♀️. Nst filan girdim şükür açılma yada rahimde kasılma yok ama minik ters dönmüş yine ağrı sebebi o dedi doktor . Baş geliş olana kadar sancı verir dedi 😂😂. Hayır her haraketi canımı okuyor direk sızlama oluyor rahim de. Kayra desen 2 yaş sendorumuna giriyor her şeye hayır diyor 😂😂 şunu yapar mısın diyorum hayır deyip kafa sallıyor . Dün annemle konuştum işte normalde o gelecekti yanıma ama doğuma daha 2 ay var nerdeyse eşimde istersen sen git oraya dedi . Bu minikte abisi gibi Ankara da doğacak yani annem bakacak Kayra çok yoruyor beni çünkü azıcık annem baksın 😂😂
Yaa üzüldüm ağrıların için sezeryan olacak dimi 🙁 bencede annenin yanına git senin içinde çok iyi olur Kayra içinde ne 2 yaş sendromu çok kötü şuan bende mücadele veriyorum kzimla beraber aşırı derecede huysuzluk var sinirlilik desen dediğin gibi hayır diyor herseye inatlasiyor herkesle bakalım ne zaman bitecek 4 Mart'ta 2 yaşına bitirecek 3 buçuk yaşa kadar devam ediyormus bazı çocuklar da 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşenur senden birşey rica etsem 🥰 ismimin yazılı yerin altında kzilarimin adı yazıyor ya oraya oğlumun adını da yazabilir misin

Tüm sayfalar yüklendi.