Kum dökme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Kum dökme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,700 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kum dökme
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepkoroglu42

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
33 günlük bebeğim kum dökuyormus ilk defa duydum ve pipisinin ucu daralmış sünnet dedi doktorumuz yaptıran var mı ve kum dökme süreci ne kadar sürüyor nasıl bir süreç başına gelen var mı bebeğim gözümün önünde ınılıyor
Çok geçmiş olsun canım rabbim yardımcın olsun

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Yaa gerçekten mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah yaptıralım canım ya
Valla canım yazık canına çektirme çok zor oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Küçük ya anlamaz sünettide büyünce sünnet ettirmesi zor oluyor iyleşir gider yaparlarsa bende doğum da yaptırmak istiyorum

Cnm çocuklarım

Kayıtlı Üye
rank
33 günlük bebeğim kum dökuyormus ilk defa duydum ve pipisinin ucu daralmış sünnet dedi doktorumuz yaptıran var mı ve kum dökme süreci ne kadar sürüyor nasıl bir süreç başına gelen var mı bebeğim gözümün önünde ınılıyor
Cnm yapabilirsin tereddütsüz yoksa sahada perişan olcak bebek onun ilacı sünnet çok geçmiş olsun

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun öncelikle Rabbim şifa versin canim kum.dokmeyi bilmiyorum ama benimkininde pipisi dardı çişini yaparken ağlıyordu zorluyordu zaten sünnet ettirmeyi düşünüyordum bu durum beni daha da hızlandırdı bir aylıkken sünnet ettirdim çok şükür iyiki de yapmışım bir günde geçti gitti hamd olsun şimdi 4 aylık benimki hiç dusunmeden yaptır hemen iyi oluyo yazık yavruma kıyamam ya

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun öncelikle Rabbim şifa versin canim kum.dokmeyi bilmiyorum ama benimkininde pipisi dardı çişini yaparken ağlıyordu zorluyordu zaten sünnet ettirmeyi düşünüyordum bu durum beni daha da hızlandırdı bir aylıkken sünnet ettirdim çok şükür iyiki de yapmışım bir günde geçti gitti hamd olsun şimdi 4 aylık benimki hiç dusunmeden yaptır hemen iyi oluyo yazık yavruma kıyamam ya
Ya canım bizim de öyle ağlıyor çişini yaparken

Tüm sayfalar yüklendi.