Küpe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kaya66 tarafından oluşturulan Küpe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küpe
Konbuyu başlatan Kaya66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok küçükken yaptırılması önerilmiyor bebeğin boynu gelişmemiş kıyafetlere takılır diye, büyüyünce de aklı yetiyor çocuk kendi istemiyor. Şuan tam yaşında yaptır bence

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Kizim bir bucuk yasinda ve kulaklarini deldirmek istiyorum kaynanam istedigim küpeyi almis deldir diyor benim annem yok daha erken 6-7 yasina girsin öyle yap hem simdi yaparsan kulaklari büyünce deliklerde yerinde degisiyor. Yaptirmakta cok istiyorum aslinda siz nezaman yaptirdiniz? 🤔
Ben 2 yaşında deldirdim hem alışmış da oluyor benim kızım biraz kokoş😁 bayılıyo kupeye sürekli yeni küpe alıyoruz ki ben 2. Deliğini dusuunuyorm 4yasina girecek

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Kizim bir bucuk yasinda ve kulaklarini deldirmek istiyorum kaynanam istedigim küpeyi almis deldir diyor benim annem yok daha erken 6-7 yasina girsin öyle yap hem simdi yaparsan kulaklari büyünce deliklerde yerinde degisiyor. Yaptirmakta cok istiyorum aslinda siz nezaman yaptirdiniz? 🤔
6 7 yas cok fazla canm ya benim kızım 5 aylık 1 yasına gelsın deldircem bende küçükken daha iyi anlamaz

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kulakları sarkıyormuş kız kardeşimin de 1yaşında kızı var doktor biraz daha büyün demiş 3 4 kadar bekle bari

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hic sorun oldu mu ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kizda cok seviyor boncuksuz cantasiz hic bir yere gidemiyoruz hem sende ki gibi olursa ozaman icimde kalmamis olcak

Benim kizda cok seviyor boncuksuz cantasiz hic bir yere gidemiyoruz hem sende ki gibi olursa ozaman icimde kalmamis olcak

Yok canım olmadı takıldıktan sonra bir kaç gün günde 3 .4 sefer oynatım eczacı öyle demişti

Tüm sayfalar yüklendi.