Kürtaj Oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kürtaj Oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 618 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kürtaj Oldum
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok Geçmiş olsun kuzum benim Rabbim bidaha yaşatmasin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bende kürtaj olmuştum 9 ay sonra gebe kaldim

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar biliyorsunuz ki düşük yapmıştım dün ağrıdan duramadım hastaneye gittim kürtaj oldum hafif ağrım var şunu sormak istiyorum en az 3 6 aya kadar düşünmüyorum bebek tabiki rabbimin takdiri verir mi vermez mi ama tedavi olmadan düşünmüyorum şuanlık şunu sormak istiyorum kürtajdan sonra hamile kalmakta zorlanma gibi bir durum yaşayan oldu mu mesela rahmim zedelenmiş olsa muayene esnasında fark ederler miydi risklerin arasında vardı çünkü daha önce varsa olan bilgisi olan yazarsa çok mutlu olurum 🌺
Rabbim 6 aydan sonra nasip etti banada. Üst üste düşük yasadiysan yine yaşarsın nedenini bu süreçte öğren canım. Tedavi illaki var Rabbim bir evlat nasip etmiş ömrünü uzun hayırlı eylesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar