Sorum var Kusura bakmayin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Kusura bakmayin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayin
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Eymen Aras ❤️ EFNAN

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizim dün 9aylik oldu bugün sglk ocağına gittim kilosu boyu hiç gelişmemiş dedi önceden kilosunu sorduğumda hep iyi diyordu hatta ben az deylimi diyordum 9 aylik bevişleriniz kaç kiloydu benimki 6 800 mama takviye yaptilar ama mama,hiç içmiyor bingikdak erken kapanmış nasil kilo aldirabilirim kizlar,😪😔
Canım benim kızım da 9 aylık ben sabah yumurta veriyorum öğlen ekmeğin içini doğuruyorum iki çay kaşığı toz şeker atıyorum üstüne biraz açık çay akşam patates veriyorum kızım öyle kilo aldı oda önceden kilo almıyordu şimdi maşallahı var

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu bugün bna da öyle dediler erken kapanmaya başlamis d3 ü Eylül ekimde ver tekrar ya da iki üç arayla moralim bozuldu @Nur25
Geçmiş olsun canım doktora gittigimde doktor hareketleri tepkikeri nasil diye sormuştu bende çok şükür iyi dedim ultrasona gerek duymadı sglk ocagindaki ebe şimdiki çoçuklarin erken kapaniyor dedi inşallah birşey çikmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim kızım da 9 aylık ben sabah yumurta veriyorum öğlen ekmeğin içini doğuruyorum iki çay kaşığı toz şeker atıyorum üstüne biraz açık çay akşam patates veriyorum kızım öyle kilo aldı oda önceden kilo almıyordu şimdi maşallahı var
Maşşallah bende ekmek veriyorum ama patares çırbalara karıştırarak veriyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canım doktora gittigimde doktor hareketleri tepkikeri nasil diye sormuştu bende çok şükür iyi dedim ultrasona gerek duymadı sglk ocagindaki ebe şimdiki çoçuklarin erken kapaniyor dedi inşallah birşey çikmaz

VAlla inşallah kuzum bize de bir şey denmedi genel olarak iyi yanı bir bebeğe göre iyi yanı suanki durumu hareketi kilosu vs ay nebileyim biri bityr birisi başlıyor teşekkür ederim 💕

Tüm sayfalar yüklendi.