Sorum var Kusura bakmayin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Kusura bakmayin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,111 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayin
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kizim dün 9aylik oldu bugün sglk ocağına gittim kilosu boyu hiç gelişmemiş dedi önceden kilosunu sorduğumda hep iyi diyordu hatta ben az deylimi diyordum 9 aylik bevişleriniz kaç kiloydu benimki 6 800 mama takviye yaptilar ama mama,hiç içmiyor bingikdak erken kapanmış nasil kilo aldirabilirim kizlar,😪😔
Benim oğlum 7. Aydan beri 9 kilo canım şu an 10 aylık hala 9 kilo hareketlemdigi için kilo alımı resmen durdu hiç yerinde durmuyor ki kilo alsın birde ek gıda fazla istemiyor sürekli emek istiyor
Endişe etme inşallah düzelir kilosu senin kızın da belki hareketli bir bebek ise benim oğlum gibi kilo alımı yavaşlar

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Benim kizim dün 9aylik oldu bugün sglk ocağına gittim kilosu boyu hiç gelişmemiş dedi önceden kilosunu sorduğumda hep iyi diyordu hatta ben az deylimi diyordum 9 aylik bevişleriniz kaç kiloydu benimki 6 800 mama takviye yaptilar ama mama,hiç içmiyor bingikdak erken kapanmış nasil kilo aldirabilirim kizlar,😪😔
İnşallah alır kuzum uuzlme

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kilosu az gibi ama boyu uzanmıştır hemşire ebeler felaket tellalcısı hemen şöyle böyle diyorlar kafana takma canım. Son zamanlarda geçirdiği enfeksiyonlar da kilo alımını etkiler. Genetik olarak ta zayıf boyu uzun olabilir. Birde hastanede ya da sağlık ocağında idrar tahlili ver enfeksiyon varsa kilo alımını etkiler
Katılıyorum ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.