Sorum var Kusura bakmayin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Kusura bakmayin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayin
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizim dün 9aylik oldu bugün sglk ocağına gittim kilosu boyu hiç gelişmemiş dedi önceden kilosunu sorduğumda hep iyi diyordu hatta ben az deylimi diyordum 9 aylik bevişleriniz kaç kiloydu benimki 6 800 mama takviye yaptilar ama mama,hiç içmiyor bingikdak erken kapanmış nasil kilo aldirabilirim kizlar,😪😔
Bingildak nasıl kapanır canım iki yaşa kadar kapanmamasi lazım benim bildiğim kadarıyla ve kilosu az . benim bebeğim de dokuz aylık ama Mayıs birde son aşısında baktirmistm 8 kilo civarındaydı şuan ne durumda bilmiyorum çünkü hava ısındıkça yemek yemeği bıraktı su dahi icmiyor zorla da veremiyom canım çıkıyor

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Bingildak nasıl kapanır canım iki yaşa kadar kapanmamasi lazım benim bildiğim kadarıyla ve kilosu az . benim bebeğim de dokuz aylık ama Mayıs birde son aşısında baktirmistm 8 kilo civarındaydı şuan ne durumda bilmiyorum çünkü hava ısındıkça yemek yemeği bıraktı su dahi icmiyor zorla da veremiyom canım çıkıyor
18 aya kadar kapanması anormal gibisinden konuştu kafasını ultrason çektir dedi evet çok erken kapandı

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizim dün 9aylik oldu bugün sglk ocağına gittim kilosu boyu hiç gelişmemiş dedi önceden kilosunu sorduğumda hep iyi diyordu hatta ben az deylimi diyordum 9 aylik bevişleriniz kaç kiloydu benimki 6 800 mama takviye yaptilar ama mama,hiç içmiyor bingikdak erken kapanmış nasil kilo aldirabilirim kizlar,😪😔
Kilo için de ben birkaç çeşit meyveyi beş dakka haşlıyorum irmik katıp günde 200 ml civarı tabakta veriyorum ara öğünlerde. sabahta benimki sadece yoğurt içinde ekmek yiyo çok az . Bazen çorba yapıyorum ya yoğurttan ya da sebzeden yapiyom. Gün içinde mamayı bırakmış gece uykuda sadece bir biberon veriyorum o kadar

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de aynı hiç birsey yemiyor zorla veriyorum birde ağzından çıkartmayı öğrenmiş,😃

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizim dün 9aylik oldu bugün sglk ocağına gittim kilosu boyu hiç gelişmemiş dedi önceden kilosunu sorduğumda hep iyi diyordu hatta ben az deylimi diyordum 9 aylik bevişleriniz kaç kiloydu benimki 6 800 mama takviye yaptilar ama mama,hiç içmiyor bingikdak erken kapanmış nasil kilo aldirabilirim kizl

Benimki de aynı hiç birsey yemiyor zorla veriyorum birde ağzından çıkartmayı öğrenmiş,😃
Aynen ya yüzümde hep yemek kalıntıları var 😂😂

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kilo için de ben birkaç çeşit meyveyi beş dakka haşlıyorum irmik katıp günde 200 ml civarı tabakta veriyorum ara öğünlerde. sabahta benimki sadece yoğurt içinde ekmek yiyo çok az . Bazen çorba yapıyorum ya yoğurttan ya da sebzeden yapiyom. Gün içinde mamayı bırakmış gece uykuda sadece bir biberon veriyorum o kadar
Hastalanmadan önce 4 5 ogun yemek veriyordum meyve çorba falan gene de alamamış

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda iştahsız yemiyor 9 aylıkken sekiz buçuk kiloydu şimdi bir yaşında zayıf gibi gözüküyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kilosu az gibi ama boyu uzanmıştır hemşire ebeler felaket tellalcısı hemen şöyle böyle diyorlar kafana takma canım. Son zamanlarda geçirdiği enfeksiyonlar da kilo alımını etkiler. Genetik olarak ta zayıf boyu uzun olabilir. Birde hastanede ya da sağlık ocağında idrar tahlili ver enfeksiyon varsa kilo alımını etkiler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kilosu az gibi ama boyu uzanmıştır hemşire ebeler felaket tellalcısı hemen şöyle böyle diyorlar kafana takma canım. Son zamanlarda geçirdiği enfeksiyonlar da kilo alımını etkiler. Genetik olarak ta zayıf boyu uzun olabilir. Birde hastanede ya da sağlık ocağında idrar tahlili ver enfeksiyon varsa kilo alımını etkiler
Katılıyorum ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.