Sorum var Küvezdeeee

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Küvezdeeee başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,293 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küvezdeeee
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar bebeğim küvezde doktor bu hafta taburcu ederiz dedi. Acaba bebeği taburcu edecekleri vakit arıyolar mı? Biz doktoru cuma günleri görüyoruz bilgi için. Aranızda bebeği küvezde olup taburcu ederken nasıl haber ettiler bilgisi olan var mı?
Rabbim tez zamanda kavuşursun inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bebeğim küvezde doktor bu hafta taburcu ederiz dedi. Acaba bebeği taburcu edecekleri vakit arıyolar mı? Biz doktoru cuma günleri görüyoruz bilgi için. Aranızda bebeği küvezde olup taburcu ederken nasıl haber ettiler bilgisi olan var mı?
Canım onecelikle sağ salim kavuşun inşallah 🙏 bebeğini küzeve alırken senden babasından numara almış olmaları lazım taburcu ederken de mutlaka ararlar merak etme bu hastanelerin kuralı

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Canım onecelikle sağ salim kavuşun inşallah 🙏 bebeğini küzeve alırken senden babasından numara almış olmaları lazım taburcu ederken de mutlaka ararlar merak etme bu hastanelerin kuralı
Öyle heycanlıyım ki anlatamam hafta sonu bitmiyor birtürlü 😊 taburcu edebiliriz dedi kesin konuşmadı... Benle aynı anda hamile kalan arkadaşlarım hep doğum yaptı bebişleri yanında öyle zoruma gidiyor ki... Ama RABBİM başka sıkıntı vermesin bunlar gelip geçiyor 5 inci hafta küvezde sorsan daha dün gibi doğumu kızımın istiyorum ki 40 nı birlikte evde çıkarmak 😊😊😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öyle heycanlıyım ki anlatamam hafta sonu bitmiyor birtürlü 😊 taburcu edebiliriz dedi kesin konuşmadı... Benle aynı anda hamile kalan arkadaşlarım hep doğum yaptı bebişleri yanında öyle zoruma gidiyor ki... Ama RABBİM başka sıkıntı vermesin bunlar gelip geçiyor 5 inci hafta küvezde sorsan daha dün gibi doğumu kızımın istiyorum ki 40 nı birlikte evde çıkarmak 😊😊😊
İnşallah canım benim maşallah sana metanetlisin bende senin kadar sevindim 🥰 çok şükür bebeğine kavuşacaksın yeni dogum yapmış gibi hisset küvezde kaldığı dönemi unut gitsin. Allah dermansız dert vermesin 🙏 bebeğime kavuştum diye pozitif bir post acmani hayırlı haberler vermeni bekliyorum 🙏🥰 inşallah canım

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebegimde kuvezde oturduğum ildeki hastane şartları iyi olmadığı için Erzurum şehir hastanesinde doğum yaptm 5. Gün bu gün aynı şekilde bende bekliyorum taburcu olmasını taburcu olacağı zaman beni arayıp haber vercekler

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastanede degilmisin ben ayrilamazdim o kapıdan. Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavruna.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar