Sorum var Küvezdeeee

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Küvezdeeee başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,291 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küvezdeeee
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim küvezde doktor bu hafta taburcu ederiz dedi. Acaba bebeği taburcu edecekleri vakit arıyolar mı? Biz doktoru cuma günleri görüyoruz bilgi için. Aranızda bebeği küvezde olup taburcu ederken nasıl haber ettiler bilgisi olan var mı?
Canım ararlar mutlaka benim de oğluşum üç gün yoğun bakımda kuvez de yattı iki gün de normal yattık normal e çıkarttıkları zaman beni bebeği beslemek için aradılar ve bende yanında kalmıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşlar bebeğim küvezde doktor bu hafta taburcu ederiz dedi. Acaba bebeği taburcu edecekleri vakit arıyolar mı? Biz doktoru cuma günleri görüyoruz bilgi için. Aranızda bebeği küvezde olup taburcu ederken nasıl haber ettiler bilgisi olan var mı?
İnşallah sağ Salim kucağına alır vede evinize sağlıkla dönersiniz canım 🥰

Beyza &ramazan

Kayıtlı Üye
rank
Benim teyzenin kızının çocuğunuda aldılar taburcu ederken aradilar

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastanede degilmisin ben ayrilamazdim o kapıdan. Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavruna.

Canım hastanede degilmisin ben ayrilamazdim o kapıdan. Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavruna.
Maalesef evde süt sağmam lazım hastanede kalacak yer yok bide göstermiyolar zaten beklesemde birşey değişmiyor. Ama hergün muhakkak gidiyorum görmesemde fotosunu alıyorum yavrumun 😊

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Maalesef evde süt sağmam lazım hastanede kalacak yer yok bide göstermiyolar zaten beklesemde birşey değişmiyor. Ama hergün muhakkak gidiyorum görmesemde fotosunu alıyorum yavrumun 😊
Ya ama anne içinde bildiğim kadarıyla yerler vardi bebeği kuvezde olan anneler için ay ne zor ya

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Ya ama anne içinde bildiğim kadarıyla yerler vardi bebeği kuvezde olan anneler için ay ne zor ya
Zor oldu ama şükür bitti sayılır artık. Neler yaşadığımı bir ben bir RABBİM bilir. Özel hastanede küvez de sezeryan olduktan 1 gün sonra taburcu oldum. Yeni doğan yoğun bakıma kimseyi almıyolar ben uzaktan gördüm ama dokunamadım emzirmek istedim ama yasak dediler şimdi biberonla besleniyor umarım memeyi reddetmez

Kac haftalik dogum yaptin ve kac kiloydu kuvezde
35+6 hafta 2850 kğ doğdu bende idrar yolumda enfeksiyon vardı bebeğe geçti çiğerlerini etkilemişti makineye bağlıydı şükür makineden çıktı 1 haftadır

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zor oldu ama şükür bitti sayılır artık. Neler yaşadığımı bir ben bir RABBİM bilir. Özel hastanede küvez de sezeryan olduktan 1 gün sonra taburcu oldum. Yeni doğan yoğun bakıma kimseyi almıyolar ben uzaktan gördüm ama dokunamadım emzirmek istedim ama yasak dediler şimdi biberonla besleniyor umarım memeyi reddetmez

35+6 hafta 2850 kğ doğdu bende idrar yolumda enfeksiyon vardı bebeğe geçti çiğerlerini etkilemişti makineye bağlıydı şükür makineden çıktı 1 haftadır
Yazık günah be siringayla besleseydiler keşke kolay yola kaçıyorlar zor tutuyorum kendimi sen ne emeklerle sagiyorsun sütünü onlarda biberonla besliyor memeyi red edebilir kötü olmuş ya kuzum eminim çok zordur bilirim yoğun bakım kapılarını ama ben kızım yandığında bekledim haftalarca hiç gitmedim gidemedim sanki ordan ayrılınca off çok zordu beslenmeye ihtiyacı olan bebeğim kuvezde olsaydı belki mecbur bende gelirdim eve hastanede aç kalırdık yoksa Allah yardımcıniz olsun sen bebeğine kavuşta sagliklica gerisi önemli değil cidden çok üzüldüm

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Sabahtan arıyorlar canım bugün çıkarıcaz gelirken kıyafetlerini de getirin diyolar havar veriyorlar merak etme canım bende yaşadım aynısını

Tüm sayfalar yüklendi.