Kuzular hakkınızı helal edin ben yokum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kuzular hakkınızı helal edin ben yokum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,093 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kuzular hakkınızı helal edin ben yokum
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Elifim annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende Arnavutköy cnm kaç haftaliksin bakalım yeni anne adayı 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de annem Arnavutköy de oturuyor Avrupa yakasında daha yeni 5 haftalık

Söktürücü kullandıktan sonra regl olucaksın ya reglinin son günü ovülasyon kitlerine başla canım hergün aynı saatte yap testi 1 saat öncesinde su sıvı tüketimin sonlanmış olsun ilk idrarınla yapma saakın gün içimdeki idrarla olsun her testte 2 kırmızı çıkar aeni yanıltmasın. Kıpkırmızı iki tane çizgi olması lazım o zaman yumurtluyorsun demek o gün ilişki ertesi gün bir kere daha test yapıyorsun o günde kıpkırmızı çıkarsa yumurta çatlamamış demek. Bi kere daha ilişki sonrasında 10 gün kadar gün aşırı ilişki sonra. Adet tarihini bekle tamam mı hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah rabnim de seni güldürsün ❤️🤲🏻
Amin insallah ablacım adet oldum yarın falan biterse ovulasyon testine başlıyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar