Lays 7 buçuk olmuş 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Lays 7 buçuk olmuş 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,367 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lays 7 buçuk olmuş 😭😭
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lays 7 buçuk olmuş 😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağş

Ağlamak istiyorum ya kızlar canım kadar sevdiğim patates cipsi lays 7 buçuk lira olmuş 3 liradan 4 liradan 7 buçuğa uçmuş 😭😭ağğğğ
Ya canm cipsi için ağlama ya az yersin olur biter canm yoksa eşin demesin senin kendin daha çocuksun diye bende biseyin fiyatı yuklesince ağlıyorum bişey alamayınca eşim diyyo bana senin daha kendin çocuksun ve karı diyyo😅😂😂

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Lays 7 buçuk olmuş 😭😭

Ağş

Ağlamak istiyorum ya kızlar canım kadar sevdiğim patates cipsi lays 7 buçuk lira olmuş 3 liradan 4 liradan 7 buçuğa uçmuş 😭😭ağğğğ
Ona bakarsan benim tek icebildigim yani nadirde olsa midemin kabul ettiği su ufacık bir şişe ama fiyatı 8 lira 🤨🤨 kendisi sadece 750 gramcık ama 8 lira hatta bazı marketlerde 9.45 off

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lays 7 buçuk olmuş 😭😭

Ağş

Ya canm cipsi için ağlama ya az yersin olur biter canm yoksa eşin demesin senin kendin daha çocuksun diye bende biseyin fiyatı yuklesince ağlıyorum bişey alamayınca eşim diyyo bana senin daha kendin çocuksun ve karı diyyo😅😂

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Lays 7 buçuk olmuş 😭😭

Ağş

Fakirliğin gözü kör olsun daha birgün piringesss yiyemedikk 😂😄😄🤭
Yarın kendime pringess ismarlicam günde iki dene yesem gider baya😄😂😂 Allahım diyorum bazen ne günahım vardı bu zamana denk geldim dilenciye sahte paramı verdim ekmek ufagina mi bastım cami kenarından geçerken beslememi çekmedim nördüm acepp😂😄😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar