Lays 7 buçuk olmuş 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Lays 7 buçuk olmuş 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,425 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lays 7 buçuk olmuş 😭😭
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Lays 7 buçuk olmuş 😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağş

Ağlamak istiyorum ya kızlar canım kadar sevdiğim patates cipsi lays 7 buçuk lira olmuş 3 liradan 4 liradan 7 buçuğa uçmuş 😭😭ağğğğ
Her şey aldı başını gidiyor artık eve stok yapacam yaa alt tarafı cips nasıl o kadar artabilir ki 😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yarın kendime pringess ismarlicam günde iki dene yesem gider baya😄😂😂 Allahım diyorum bazen ne günahım vardı bu zamana denk geldim dilenciye sahte paramı verdim ekmek ufagina mi bastım cami kenarından geçerken beslememi çekmedim nördüm acepp😂😄😄😄
Beterin beteri var dicem de ona bile artık dilim varmıyor öyle bir hale geldik çünkü 🤦🏻‍♀️

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kocamı markete kaşar peynir domates ve ekmek alması için yolladım 70 küsür lira verince eve ağzı açık döndü tecrübe edince fiyatların ne kadar yükseldiğini anladı garibim 😂
Bi litre yag yumoş yumusatıcı cocuklara meyve suyu aldı geldi 120 küsür vermiş dio bana bi daha bu yumosu kullanma cok pahalı. Dedim yag da alma cok pahalı 😂😂 yemek de yeme 🤷‍♀️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bi litre yag yumoş yumusatıcı cocuklara meyve suyu aldı geldi 120 küsür vermiş dio bana bi daha bu yumosu kullanma cok pahalı. Dedim yag da alma cok pahalı 😂😂 yemek de yeme 🤷‍♀️kapak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lays bimin değil biminki patitomuydu neydi değişik bişeydi ismi. Cipsle pek aram olmadığı için isminide bilmiyom😅
Yok Lays ta var ben hep Bimden alırım o patito güzel değil hiç sevmem ben yemem de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar