Lohusa gecelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine zeynep tarafından oluşturulan Lohusa gecelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,144 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusa gecelik
Konbuyu başlatan Emine zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geceliklerinizi nasıl tercih ettiniz renkleri nasıl beyaz kullanılır mı sizce rahat oluyor mu acaba bu benim ikinci öncekinde almadım leke olur diye ama şimdi düşünüyorum sizler ne renkler aldınız
Gecelik değilde alt üst pijama önden düğmeli tercih ediyorm rahatlık açısından iyi oluyor

Ebrulikya

Kayıtlı Üye
rank
Bende tam onu soracaktım biz pembe beyaz alıyoruz ama lekelenme oluyor mu
İlk saatlerde oldu benim ama kirmizi giydiğim için ilk gün sorun olmadi ertesi gün beyaz gecelik vardı tum gün hastaneden çıkana kadar hiç leke bulaşmadi. Sık sık depend bezi kontrol etmek lazim.Tabi herkesin kanama durumu aynı değildir. Ama ben sorun yaşamadım 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geceliklerinizi nasıl tercih ettiniz renkleri nasıl beyaz kullanılır mı sizce rahat oluyor mu acaba bu benim ikinci öncekinde almadım leke olur diye ama şimdi düşünüyorum sizler ne renkler aldınız
Canım hastane için yanına alacaklarını beyaz tercih etme bence kanama vs oluyor. Ben bi tane önden düğmeli bi tane de normal pijama takımı koydum çantaya havalar sıcak olacak daha diye kısa kollu aldım ikisini de biri grili biride mavili. Hastane çıkışı içinde bi eşofman takımı koydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecelik tarzı diğer ikisinde de kullanmadım bunda da almadım sevmiyorum o tarz ben

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastane için yanına alacaklarını beyaz tercih etme bence kanama vs oluyor. Ben bi tane önden düğmeli bi tane de normal pijama takımı koydum çantaya havalar sıcak olacak daha diye kısa kollu aldım ikisini de biri grili biride mavili. Hastane çıkışı içinde bi eşofman takımı koydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecelik tarzı diğer ikisinde de kullanmadım bunda da almadım sevmiyorum o tarz ben
😃😃Ben bugün baktım çok komikti gerçekten evlere şenlik sanki fantazi takım sanarsınız şok oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar