Lohusa korsesi 🤰🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Lohusa korsesi 🤰🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Lohusa korsesi 🤰🏻
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum korse tayt vsr from360 diye bi araştır istersen
Giymemr gerek yok kuzucuk şuan ama tavsiye için teşekkür ederim ❤️😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

C

Canim bu bildigimiz tülbentler mi nasil sıkı tutumu
Şuan bir nevresimmi uzunca kes canım annen yafa birisini güzelce karnına sarsın onu hafif sıkı olacak şekilde hatta sen kendi canının yancagi şekli iyi bilirsin. Sen dur diyene kadar siksinlar sonra üzerine 1 tane alta birbtaje üst kısma gelecek şekilde tülbent bağla. Şuan korse kullanmanı tavsiye etmem çünkü bağırsak yapışmasına neden olabilir 2 3 ay sonra korse tak 😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende bı bakiyim ya milyonlarca model var aslında ama ben alt karın sarkmayacak şekilde birşey istiyorum. Normal köşeler sadece göbeği topluyor
Dedigim tayt korse cok guzel canim bende almis bulundum ama bosuna aldım 😅🤭

Şuan bir nevresimmi uzunca kes canım annen yafa birisini güzelce karnına sarsın onu hafif sıkı olacak şekilde hatta sen kendi canının yancagi şekli iyi bilirsin. Sen dur diyene kadar siksinlar sonra üzerine 1 tane alta birbtaje üst kısma gelecek şekilde tülbent bağla. Şuan korse kullanmanı tavsiye etmem çünkü bağırsak yapışmasına neden olabilir 2 3 ay sonra korse tak 😘
❤❤

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
C

Çok sağol canimm senin dediğin gibi yapiyim şuan normal bel korsesi var sadece diyer korseleri cesaret edip tqkamadim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Sezeryan doğumdan sonra çok sıkı korse dikislere zarar verir diye böyle bir korse buldum. Doğumdan sonra karın aşağı sarkmasın diye ilk zamanlar kullanmayı düşünüyorum bunu Kullanan varmı.

Yada kendi kullanıp memnun kaldığınız tavsiye edeceğiniz başka bir korse var mı.
Ben hiç bağlayamadim kuzum ikinci doğumda

Ben hiç bağlayamadim kuzum ikinci doğumda
Alt karın sarkıyor sezerysndan sonra o görüntü canımı sıkıyor benimde sende sorun olmadı mı🤔

Gerek kalmadi kuzum kendim ztn zayıftım dogumdan sonra sezeryan gobegi görünce sok gecirdim hemen ondan aldim ama 1 ay sonra göbekten eser kalmadı 😅
Sen şanslı azinliksin o zaman 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar