Lohusa korsesi 🤰🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Lohusa korsesi 🤰🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Lohusa korsesi 🤰🏻
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar Sezeryan doğumdan sonra çok sıkı korse dikislere zarar verir diye böyle bir korse buldum. Doğumdan sonra karın aşağı sarkmasın diye ilk zamanlar kullanmayı düşünüyorum bunu Kullanan varmı.

Yada kendi kullanıp memnun kaldığınız tavsiye edeceğiniz başka bir korse var mı.
benim korsem rahatsiz ediyordu o yuzden baglamadim gobegim kaldi🥺

Yani öyle çok deil kuzum hafif göbeğim var
Kim Kardashian vücudu sağlayacak korse buldum aklım karıştı ne yapsam ondan mı alsam diye düşünüyorum şuanda 🤣🤣🤣
Lohusa korsesini bıraktım 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında ben çok birşey kalmadı doğumdan sonra 5. Ayda tüm kiloyu vermiştim ama yinede deforme oldu karın bölgem tamamen sıkılaştıracak birşey istiyorum şimdi. Doğumdan sonra bı hizaya soksun beni 🤣

Aslında hala geç sayılmaz özellikle yürüyüş yaparken takarsan bence etkisini girebilirsin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Sezeryan doğumdan sonra çok sıkı korse dikislere zarar verir diye böyle bir korse buldum. Doğumdan sonra karın aşağı sarkmasın diye ilk zamanlar kullanmayı düşünüyorum bunu Kullanan varmı.

Yada kendi kullanıp memnun kaldığınız tavsiye edeceğiniz başka bir korse var mı.
Hiç kullanmadım işe yarar mı onu da bilmiyorum 🤗

Alt karın sarkıyor sezerysndan sonra o görüntü canımı sıkıyor benimde sende sorun olmadı mı🤔
Benim de hiç sarkmadı, aksine 10 kilo kendimden verdim basenlerim vardı onlar bile gitti hala şoktayım 😅😅 nasıl olabilir diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kim Kardashian vücudu sağlayacak korse buldum aklım karıştı ne yapsam ondan mı alsam diye düşünüyorum şuanda 🤣🤣🤣
Lohusa korsesini bıraktım 🤣🤣🤣

Aslında ben çok birşey kalmadı doğumdan sonra 5. Ayda tüm kiloyu vermiştim ama yinede deforme oldu karın bölgem tamamen sıkılaştıracak birşey istiyorum şimdi. Doğumdan sonra bı hizaya soksun beni 🤣

Aslında hala geç sayılmaz özellikle yürüyüş yaparken takarsan bence etkisini girebilirsin
Gece gece güldürdün beni kız😁😁

Hiç kullanmadım işe yarar mı onu da bilmiyorum 🤗

Benim de hiç sarkmadı, aksine 10 kilo kendimden verdim basenlerim vardı onlar bile gitti hala şoktayım 😅😅 nasıl olabilir diye
🤣 Bende kilolar gitsin popo kalsın diye dua ettim kaldı 🤣 göbek gitti çok şükür ama 2.de daha hızlı toparlamak istiyorum 🥰

Gece gece güldürdün beni kız😁😁
Niyeti bozdum önümüzdeki yaz 2 çocuklu Ayşe Kardashian olarak sahalara geri döneceğim 🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
🤣 Bende kilolar gitsin popo kalsın diye dua ettim kaldı 🤣 göbek gitti çok şükür ama 2.de daha hızlı toparlamak istiyorum 🥰

Niyeti bozdum önümüzdeki yaz 2 çocuklu Ayşe Kardashian olarak sahalara geri döneceğim 🤣
Bekliyoruz seneye o zaman 😁

Tüm sayfalar yüklendi.