Sorum var Lohusalık da korkan oldumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Lohusalık da korkan oldumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,357 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık da korkan oldumu
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün akşam çok.korktum.sabbah 6 falandı yaşayan varmı lohusalık doneminde
Şimdi bizde bir batıl inanç var alkarisi diye tek başına kalma ve yakana bir yere çatal iğne tak sarı süpürge tut yattığın odada bir takım eşinin kıyafetini çıkar yakınında bir yerde bide bıçak olsun dediğim gibi asla yalnız kalma bebeğini de yalnız bırakma keşke yakında bir yerde olsan teyzem sana al çabudu okur verirdi hem bebeğine hem sana bidaha korkutmazlardi

Bilmiyom cnm gözümü açtım hareket edemiyordum bı baktım bı adam yanımda uzanmış dua okudum sanki biri 2 3 defa üstümde zipar gibi oldu sonra hareket etmeye başladım baktım adamda gitmisti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi bizde bir batıl inanç var alkarisi diye tek başına kalma ve yakana bir yere çatal iğne tak sarı süpürge tut yattığın odada bir takım eşinin kıyafetini çıkar yakınında bir yerde bide bıçak olsun dediğim gibi asla yalnız kalma bebeğini de yalnız bırakma keşke yakında bir yerde olsan teyzem sana al çabudu okur verirdi hem bebeğine hem sana bidaha korkutmazlardi
Cnm tek başıma odada uyuyom bazan WC gitigimde bebeğim tek odada kaliyor

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyom cnm gözümü açtım hareket edemiyordum bı baktım bı adam yanımda uzanmış dua okudum sanki biri 2 3 defa üstümde zipar gibi oldu sonra hareket etmeye başladım baktım adamda gitmisti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm tek başıma odada uyuyom bazan WC gitigimde bebeğim tek odada kaliyor
Yanında mutlaka biri olsun tatlım benimde yoktu hiç çocuğu yanında ayirmadim

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kimse uyumuyor dedim onlara gelmediler ben bir akşam onların yanında uyudum görümcem dedi artık gelme yanımıza uyuyamiyom çocuk sesinden bende gitmedim bidaha
Ah canım ya bir annenlere danissana biliyordur onlar belki bizimkilerin bide böyle inançları çoktur belki yalandır seni yanlış bilgilendirmek de istemiyorum ama hep oku uyu bide kızının başının altına küçük kuranı kerimler oluyor ondan koy ben 3 aylık olana kadar felan koydum kendi başının altına da kuran koy İnşallah faydası olur ben olmadı arayım yarın kendi annemle konuşayım ne yapıyorlarmis alkarisi için başka bildiği bişey varsa öğreneyim

Ah canım ya bir annenlere danissana biliyordur onlar belki bizimkilerin bide böyle inançları çoktur belki yalandır seni yanlış bilgilendirmek de istemiyorum ama hep oku uyu bide kızının başının altına küçük kuranı kerimler oluyor ondan koy ben 3 aylık olana kadar felan koydum kendi başının altına da kuran koy İnşallah faydası olur ben olmadı arayım yarın kendi annemle konuşayım ne yapıyorlarmis alkarisi için başka bildiği bişey varsa öğreneyim
Sağol cnm iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.