Lohusalık doğum sonrası kanama ne kadar sürdü?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Lohusalık doğum sonrası kanama ne kadar sürdü? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,137 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık doğum sonrası kanama ne kadar sürdü?
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ikinci gunum bitti kanamam cok az gunduzleri afedersiniz sadece biraz lekelenme seklinde bu normal mi? Ayni seyi yasayan oldu mu (Dogum oncesi ve dogum aninda bayagi kanamam oldu buarada)
Canım korkma benim de sadece hastane de kaldığım gece kanamam oldu eve geçtiğim de çok hafif geldi 2 günde birşey kalmadı. Lohusa çamaşırının 1 paketini bitiremedim öyle diyim hala yedekler duruyor bu doğum da kullanırım artık 😅🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ikinci gunum bitti kanamam cok az gunduzleri afedersiniz sadece biraz lekelenme seklinde bu normal mi? Ayni seyi yasayan oldu mu (Dogum oncesi ve dogum aninda bayagi kanamam oldu buarada)
Ben sezeryanla doğum yaptım ilk gün kanamam oldu ikinci gün lekelenme oldu üçüncü gün hiç birşey gelmedi 6 aylık oldu oğlum ilk o zaman adet olmaya başladım her bende

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkma benim de sadece hastane de kaldığım gece kanamam oldu eve geçtiğim de çok hafif geldi 2 günde birşey kalmadı. Lohusa çamaşırının 1 paketini bitiremedim öyle diyim hala yedekler duruyor bu doğum da kullanırım artık 😅🥰
Kuzu senin sezaryen miydi onda ici temizleyip yerine yerlestiriyorlar ya 😄

Tüm sayfalar yüklendi.