Lohusalık döneminde yalnız kalmak?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HirAylin tarafından oluşturulan Lohusalık döneminde yalnız kalmak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,304 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık döneminde yalnız kalmak?
Konbuyu başlatan HirAylin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
hanımlar benim eşim ankarada işlerinden dolayı bende teyzeme geldim tek kalmamak icin. 20gun sonra doğum yapıcam ve eşim Ankara’ya götürcek 2gun sonra 1hafta sonra lohusa dönemi kötü bi dönemmi cunku ben gündüzleri hep tek kalıcam çoğu insan beni korkutuyor
Hiç sıkıntı olmaz canım korkutma kendini böyle düşüncelere girme bende yalnızım çoğunlukla eşim hep şehir dışında takılma böyle şeylere bebeğine odaklan saçma sapan korkutuyorlar insanları her denilen şeye aldırma boşver

hanımlar benim eşim ankarada işlerinden dolayı bende teyzeme geldim tek kalmamak icin. 20gun sonra doğum yapıcam ve eşim Ankara’ya götürcek 2gun sonra 1hafta sonra lohusa dönemi kötü bi dönemmi cunku ben gündüzleri hep tek kalıcam çoğu insan beni korkutuyor
Canım korkma sen sürekli dua oku bide aklına kötü bişey getirme bende yalnız kalmıştım dediğim gibi korkma

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende tek başımayım oğlum 15 günlük onu uyutup hem ev işlerini yapıyorum hem hayvan bakıyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.