Lohusalıkta agrı ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ra tu tarafından oluşturulan Lohusalıkta agrı ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalıkta agrı ??
Konbuyu başlatan Ra tu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar, Lohusalıgın 10. Gunundeyim. Karnım ağrıyor hala . Bu normal mı yoksa şimdiye iyileşmiş mi olmalıydım ?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar, Lohusalıgın 10. Gunundeyim. Karnım ağrıyor hala . Bu normal mı yoksa şimdiye iyileşmiş mi olmalıydım ?
Öncelikle çok geçmiş olsun canim bende ilk üç çocukta da normal doğum sonra si karnimda çok sancim olmuştu dayanamayıp agliyodum sürekli o denli şiddetli idi bunun sebebi eskiler e göre burç sancısı derlermiş annelerimiz çocuk sayısına göre de sancılar daha da artar ve uzar mis kendini sıcak tut hava sıcak diye üzerini sıkı giyinmemezlik etme lohusa kadının tüm damarlari açık olur derdi annem parol yutabilirsin doktorun yazmıştır muhtemelen doğu sonrası veriyolardi bana da ordan biliyorum gecer insallah tez zamanda

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım burc sancıları kendini sıcak tut ozellıkle ayaklarını emzirirken terkedıgın ıcınde uzerıne hırka ceket artık ne alırsan cok gecmıs olsun ınsallah gecer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar