Lütfen acil cevap :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Lütfen acil cevap :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen acil cevap :(
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum erkek çok çekiniyorum şuan acile gitsem bakarlarmi
Bakarlar cnm bizim doktorumuzda erkek bunda çekinecek bişey yok ki sonuçta gayet normal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakarlar cnm bizim doktorumuzda erkek bunda çekinecek bişey yok ki sonuçta gayet normal
Korkma ultrasondan bakar zaten kese yada etrafında kanama var mı diye yoksa sıkıntı yoktur varsa da ilaç verilir kullanırsın ona göre önlemini alırsın cnm

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 8+3 haftalık hamileyim ayıptır söylemesi dün duş almıştım benden önce eşim almıştı neyse dün gece sürtünme yoluyla bı ilişkimiz oldu daha öncesinde de bı kaç defa girdik (ama sürtünmeyle degil) ama birşey olmamıştı bu sefer kalktım yıkanmaya gittim hemen ve yerde hem akıntı hemde kırmızı kan gördüm 1 damla aşırı panik oldum bendenmiydi yoksa banyoda varmiydi bilmiyorum eşimi çağırdım ağrım sızım hiç birşeyim yok senden değildir belki dedi sizce neden oldu
Ben ilk çocuğumda hamile olduğumu bilmiyordum iki tane test yapmama rağmen teste bişey çıkmadı bende. Bişey yok sandım ve senin gibi ilişkiye girdim bende de iki damla kan geldi megersem çocuğum düşmüş bence bi hastaneye git ne olur ne olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk çocuğumda hamile olduğumu bilmiyordum iki tane test yapmama rağmen teste bişey çıkmadı bende. Bişey yok sandım ve senin gibi ilişkiye girdim bende de iki damla kan geldi megersem çocuğum düşmüş bence bi hastaneye git ne olur ne olmaz
Küçük olduğu için teste çıkmamış bende hiç dikkat etmedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar